محصولات دانلودی

پرواز اورژانس هوایی برای نجات جان ۲ جوان

اورژانس هوایی برای نجات جان دو مصدوم حادثه رانندگی در مسیر رجایی دشت به پرواز درآمد.

در این حادثه شش تن مصدوم شدند که چهار مورد آن‌ها که سرنشینان پژو ۲۰۶ بودند ، سرپایی درمان شدند اما دو مورد سرنشین پراید(آقا ۲۹ ساله و خانم ۲۹ ساله) به دلیل آسیب هایی که از نواحی مختلف بدن دیده بودند به مراکز درمانی منتقل شدند.

نامدار، ریاست مرکز مدیریت حوادث و فوریت ‌های پزشکی استان قزوین گفت درباره این خـبـر گفت: به دلیل مسافت طولانی راه از الموت به قزوین و جهت انتقال سریع تر مصدومین در خواست اورژانس هوایی گردید که پس از گذشت ۱۶ دقیقه در محل حاضر شدند و مصدومین به مرکز درمانی منتقل شدند.

انتهای پیام/

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۴ March 2016 | 3:36 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما