پرونده باشگاه استقلال بررسی می‌شود












در پی هتاکی هواداران استقلال در بازی با صبا باتری


پرونده باشگاه استقلال بررسی می‌شود


خبرگزاری فارس: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روز دوشنبه هفته آینده پرونده بازی استقلال با صبا باتری تهران را مورد بررسی قرار می‌دهد.


عبدالله شاه حسینی رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روز جمعه در گفت وگو با خبرگزاری فارس درباره اتفاقات حاشیه‌ای که در جریان بازی استقلال با صبا باتری رخ داد گفت: طبق گزارش‌هایی که از سوی ناظر بازی به کمیته انضباطی فدراسیون ارسال شده، روز دوشنبه تمام تخلفات از جمله هتاکی هواداران استقلال و درگیری بازیکنان دو تیم مورد بررسی قرار می گیرد.
وی افزود: بدون شک هر باشگاهی که قبلاً به خاطر هتاکی هوادارانش جریمه نقدی شده باشد و این اتفاق دوباره تکرار شود با جریمه شدیدتری مواجه خواهد شد.
شاه حسینی با رد این سخنان که گفته می‌شود، کمیته انضباطی نسبت به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال نرمش به خرج می‌دهد، گفت: کسانی که این سخنان را بر زبان جاری می‌کنند، چیزی از قانون نمی‌دانند. این حرفها کذب محض است. همه توقع داشتند استقلال را بار اول که هوادارانش به داور توهین کرد با جریمه سنگین رو به رو کنیم در صورتی که در هیچ محکمه‌ای، خاطی یا خاطیان را برای بار اول به تنبیهات سنگین مجازات نمی‌کنند. خیلی ها به کمیته انضباطی ایراد گرفتند که چرا فقط یک جلسه محرومیت برای گیلائوری در نظر گرفتیم، در حالی که آنان نمی دانند این بازیکن برای اولین بار پایش به کمیته انضباطی باز شده و ما هم از او تعهد گرفتیم. بهتر است همه بدانند که من همه تیم‌ها را به یک چشم نگاه می‌کنیم.