محصولات دانلودی

پرونده «شکارچی» بسته می‌ شود

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین ، این فیلم در ۱۰ روز اول نمایش عمومی خود نتوانست به فروشی ۱۰۰ میلیون دلاری در سینماهای آمریکای شمالی دست پیدا کند.

در حالی که فروش ۱۰ روزه فیلم در آمریکای شمالی ۳۵ میلیون دلار شد، سینماهای بقیه کشورهای جهان فروشی ۹۷ میلیون دلاری را تجربه کردند.

به این ترتیب، فروش کلی این اکشن دلهره آور در آمریکا و بقیه کشورهای دنیا به رقم پائین ۱۳۲ میلیون دلار رسید. این در حالی است که ۱۱۵ میلیون دلار، صرف تولید این فیلم شده است.

بر همین بنیاد، از داخل کمپانی یونیورسال شنیده می‌ شود که بحث تولید قسمت سوم این مجموعه فیلم فعلا منتفی شده و قرار نیست این فیلم وارد مرحله تولید شود.

قسمت اول فیلم در سال ۲۰۱۲، موفق به فروشی ۱۵۵میلیون دلاری در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی شد. در بقیه کشورهای دنیا هم برای تماشای آن،۲۴۱ میلیون دلار پرداخت شد.

داستان این مجموعه فیلم، در باره یک شکارچی جادوگران با بازی کریس همسورث است، که به مقابله با ملکه جادوگران بدطینت برمی خیزد.

نقش این ملکه را شارلیز ترون بازیگر آفریقایی تبار سینما و برنده جایزه اسکار بازی می‌ کند. جسیکا چستن و امیلی بلانت هم، در نقش ‌های مهم دیگر فیلم ظاهر شده اند.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، «شکارچی: جنگ زمستانی» به جز آمریکا، در ۶۶ کشور دیگر جهان هم روی پرده سینماها است.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ May 2016 | 11:00 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما