پروین در باشگاه پرسپولیس همکاری خواهد کرد

محمد حسن انصاری فرد گفت: علی پروین افتخار و تاریخ باشگاه پرسپولیس است و ما بطور قطع از این فرد متعصب و زحمتکش در باشگاه سود خواهیم برد و از تجارب گرانبهای او استفاده خواهیم کرد.


به گزارش ایسنا، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: احترام علی پروین بر همه واجب است و بنده به عنوان یک عضو از خانواده بزرگ پرسپولیس به وی اعتقاد دارم و یقیناً جایگاه مناسب برای وی در باشگاه پرسپولیس در نظر خواهیم گرفت.


وی در ادامه گفت: قصد داریم به پاس قدردانی از افتخار آفرینی علی پروین از او تجلیل ویژه به عمل آوریم که در جریان یک بازی با تیم های صاحب نام از اروپا، این کار را عملی خواهیم کرد اما، تاکید می کنم از تجربه های وی در باشگاه حتماً بهره خواهیم گرفت.


مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره‌ی نحوه همکاری و شروع به کار آری هان گفت: آری هان هر زمانی که به تهران بیاید، کارش را رسماً آغاز خواهد کرد. وی مسئولیت مسائل فنی را برعهده خواهد داشت و اوست که باید پاسخگو باشد. به هر حال باشگاه دخالتی در امور فنی نخواهد داشت و آری هان در این زمینه، مسئولیت خواهد داشت.وی افزود: ” تئودور یونگ ” دستیار آری هان چند روز زودتر از سرمربی پرسپولیس به تهران می آید تا هماهنگی های لازم را صورت دهد.


انصاری فرد درباره مذاکرات امروز خود با افشین پیروانی گفت: پیروانی عضو خانواده پرسپولیس بوده و هست و ما قصد داریم از تجارب و دانش او سود ببریم. پیروانی اخیراً در کلاس پیشرفته مربی گری در باشگاه” پاری سن ژرمن “فرانسه شرکت کرده و فردی علاقه مند است. در مذاکرات امروز ، او برای همکاری با پرسپولیس اعلام آمادگی کرد و نحوه فعالیت او بزودی اعلام خواهد شد.


انصاری فرد که امروز همچنین با حسن خان محمدی گفت و گو کرده بود، ادامه داد: قرار است بزودی این بازیکن پر تلاش و پرسپولیسی متعصب مورد عمل جراحی قرار گیرد که باشگاه پرسپولیس در نظر دارد در این زمینه همکاری های لازم را صورت دهد.


وی ضمن تبریک به دکتر قریب که به تازگی بعنوان مدیر عامل باشگاه استقلال منصوب شده، گفت: هفته آینده برای تشکر از زحمات اولیایی و تبریک به دکتر قریب با این عزیزان دیدار و گفتگو خواهم کرد. ما ارتباط بسیار خوبی با استقلال داریم و قصد داریم مراودات و پیوند خود را با مدیران این باشگاه ریشه دار ، افزایش دهیم.


مدیر عامل پرسپولیس در پایان گفت: طلبکاران از جمله “عیسی ترائوره” بزودی بدهی خود را دریافت خواهند کرد و هم اکنون مسوولان ذیربط در حال بررسی هستند تا اقدامات لازم را انجام دهند.