“پسر تهرانی” در راه جشنواره فجر


فیلم “پسر تهرانی” در مرحله تدوین و صداگذاری قرار دارد و تا قبل از شروع جشنواره فیلم فجر تمامی مراحل آماده سازی آن انجام خواهدشد.

«کاظم راست گفتار» کارگردان فیلم “پسر تهرانی” در گفت وگو با برنا در این باره گفت: هم اکنون مشغول تدوین و صداگذاری هستم و قصد دارم پس از اتمام این مرحله، درخواست پروانه نمایش را به شورای صدور پروانه نمایش فیلم های ۳۵ میلی متری ارائه دهیم. همچنین تا قبل از جشنواره فیلم فجر تمامی مراحل آماده سازی آن انجام می شود و امیدوارم بتوانیم در این جشنوراه آن را اکران کنیم.

 
وی افزود: مجری طرح و انتخاب بازیگران برعهده محمد رضا شریفی نیا بود و از ۲۸ بازیگر که اکثریت آنها بازیگران فعال سینما و تلویزیون هستند، استفاده کردیم.

 
راست گفتار همچنین درباره مضمون این فیلم گفت: «پسر تهرانی» با مضمونی کمدی داستان منصور تهرانی(محمدرضا شریفی نیا) که مصمم است پسرش(امین حیایی) را که پنج بار در عشق شکست خورده را وادار به ازدواج کند و این موضوع منجر به کشمکش‌هایی بین پدر و پسر می‌شود را روایت می‌کند. پسرش از خارج آمده و استاد فلسفه است.
 


 
همچنین محمدرضا شریفی‌نیا، امین حیایی، سارا خوئینی‌ها، طناز طباطبایی، فلامک جنیدی، شیلا خداداد، شقایق فراهانی، محمدرضا امیرصادقی، یوسف صیادی، نادر سلیمانی، امیر نوری و جواد هاشمی از بازیگران این فیلم هستند.

 
از دیگر عوامل این پروژه  می توان به نویسنده فیلمنامه: حمیدرضا محسنی، بازنویسی فیلمنامه و کارگردانی: کاظم راست‌گفتار، دستیار اول و برنامه‌ریز: علیرضا شمس، منشی صحنه: بهناز تاجیک، مدیر فیلمبرداری: تورج منصوری، مدیر روابط عمومی: آرامه اعتمادی، عکاس: احمدرضا شجاعی، تدوین: بهزاد مصلح، طراح صحنه و لباس: مرجان شیرمحمدی، طراح گریم: ایمان امیدواری، صدابردار: محمود خرسند، آهنگساز: علی راست‌گفتار، مدیر تولید: امیر شروین، امیر صادقی، سیدعلی صالحی، دارا جامه‌بزرگی، حسین احدی اشاره کرد.