پس از انتخاب ساعی و خداداد برای مسابقات کسب سهمیه‌ی المپیک؛ بهزاد خداداد آسیب دید

در شرایطی که حسن ذوالقدر سرمربی تیم ملی تکواندو از اعزام قطعی هادی ساعی و بهزاد خداداد به مسابقات کسب سهمیه‌ی المپیک در منچستر انگلستان خبر می‌دهد، آسیب دیدگی نه چندان جدی خداداد انتخاب قطعی این تکواندوکار را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.


سرمربی تیم ملی تکواندو به خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: در جریان تمرینات تیم ملی و تکواندوکاهای پاس بهزاد خداداد دچار کشیدگی ام.سی.ال زانو شد که مطابق با نظر پزشکان علی‌رغم اینکه مصدومیتی جدی نیست اما، نیاز به ۱۰ روز استراحت کامل دارد تا پس از آن با بازگشت به تمرینات بتوانیم ارزیابی دقیقی از وی داشته باشیم.


حسن ذوالقدر اضافه کرد: از آنجا که فرصت ارسال نهایی اسامی ملی‌پوشان برای کسب سهمیه‌ی المپیک تا ۲۵ اگوست (۳ شهریور) تمدید شده است، بنابراین فرصت مناسبی در پیش داریم تا بتوانیم بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم. بنابراین مطابق با آخرین تصمیم گرفته شده، ۲۳ آگوست یک مسابقه انتخابی بین یوسف کرمی و مهدی بی‌باک انجام می‌شود و همزمان ارزیابی لازم از میزان آمادگی بهزاد خداداد در همان روز خواهیم داشت تا اگر بهزاد در شرایط مناسب قرار نداشته باشد بتوانیم بین کرمی و بی‌باک یک ملی‌پوش را جایگزین کنیم.


سرمربی تیم ملی تکواندو در پایان یادآور شد: هادی ساعی قطعاً به مسابقات منچستر اعزام می‌شود. همچنین غلامزاده به دلیل تشدید مصدومیت در تمرینات تیم ملی حضور ندارد و به همین دلیل در مسابقات کسب سهمیه‌ی المپیک نیز حضور نخواهد داشت.


انتهای پیام