پشتیبانی از «امید نوروزی» باید در اولویت مسئولین فارس باشد

به گزارش خبرینه و به نقل از مُخبر مهر، زین العابدین عرب عصر دوشنبه در صحن علنی شورای شهر شیراز با اشاره به پیش رو بودن مسابقات جهانی کشتی فرنگی در شیراز تأکید کرد: شیراز با داشتن قهرمان جهان و المپیک به طور حتم می‌ تواند افتخاری دیگر را برای خود رقم بزند.

وی ادامه داد: به طور حتم امید نوروزی می‌ تواند در مسابقات جهانی شیراز و المپیک بار دیگر افتخار آفرینی کند که برای رسیدن به این موفقیت نیاز به پشتیبانی همه مسئولین است.

عضو شورای شهر شیراز با اشاره به اینکه داشتن روحیه برای ورزشکاران بسیار مهم است، بیان کرد: زمانیکه ورزشکاران با روحیه بالا و پشتیبانی ‌های مردمی و مسئولین وارد مسابقات شوند می‌ توانند افتخار آفرینی کنند.

عرب یادآور شد: مسابقات جهانی کشتی فرنگی شیراز بهترین فرصت برای کسب مدالی دیگر از سوی امید نوروزی است که در این راستا مسئولین شهری و استانی باید پشتیبانی ‌های بیشتری انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه مدال آوری امید نوروزی در مسابقات جهانی و المپیک نام شیراز را در جهان بیش از گذشته مطرح می‌ کند، بیان کرد: زمانیکه مدال طلای جهانی و المپیک به گردن ورزشکاران قرار می‌ گیرد نام کشور و شهر زادگاه این قهرمان مطرح می‌ شود.