محصولات دانلودی

پشت پرده کنار گذاشتن چند بازیکن استقلال

کنار گذاشتن هشت بازیکن تیم فوتبال استقلال که سه نفر آن‌ها از باتجربه‌ترین بازیکنان آبی‌‌های تهران بودند حرف و حدیث در مورد تاثیر یکی از بازیکنان بزرگ این تیم را بیش از گذشته پررنگ کرد.

پشت پرده کنار گذاشتن چند بازیکن استقلال

کنار گذاشتن چند بازیکن استقلال

دردل ‌های یکی از بازیکنان کنار گذاشته استقلال نشان می‌ دهد بازیکنی که حالا جزو باتجربه ‌های این تیم به شماره می‌ رود توانسته تاثیرش را بر روی علیرضا منصوریان بگذارد و طوری عمل کند که باتجربه ‌های استقلال از این تیم کنار گذاشته شوند.

یکی از بازیکنان کنار گذاشته شده از سوی منصوریان که سالها در این تیم بازی کرده است پرده از اتفاقاتی برمی دارد که نشان می‌ دهد بازیکنی که حالا جزو بزرگان استقلال است چند روز قبل از معرفی رسمی منصوریان به عنوان سرمربی آبی پوشان به منزل وی می‌ رود و به او قول همکاری می‌ دهد.

آرش برهانی، حنیف عمران زاده، وحید طالب لو، مهدی مومنی، میلاد فخرالدینی، عادل شیحی، پروپئیچ و محمدرضا خرسندنیا بازیکنانی بودند که روز چهارشنبه رسما از سوی باشگاه استقلال در فهرست مازاد آبی پوشان قرار گرفتند و حالا باید به دنبال تیم جدیدی برای فصل آینده باشند.

اینکه کنار گذاشتن بازیکنان مازاد حق هر سرمربی است جای بحث و انتقاد ندارد اما اینکه برخی از این بازیکنان به واسطه ایستادن مقابل یک بازیکن خاص از تیم کنار گذاشته شوند جای بحث دارد. یکی از بازیکنان کنار گذاشته شده که می‌ خواهد نامی از او برده نشود عنوان می‌ کند که از زمانی که مقابل برخی خواسته ‌های یکی از بازیکنان بزرگ استقلال ایستاده است موقعیتش را در تیم از دست داده و در نهایت کنار گذاشته شده است.

در بین هشت بازیکنی که از استقلال کنار گذاشته شده اند وحید طالب لو حدود ۱۰ سال آبی پوش بوده، حنیف عمران زاده ۸ سال پیراهن استقلال را برتن کرده و آرش برهانی هم حدود ۹ سال با پیراهن استقلال بازی کرد و یکی از بهترین گلزنان تاریخ این باشگاه نیز بوده است.

در مورد کنار گذاشتن این سه بازیکن باتجربه گفته می‌ شود که اختلاف آن‌ها با یکی از بازیکنان استقلال باعث شد منصوریان آن‌ها را در فهرست مازاد قرار دهد تا تیمش برای فصل آینده با مشکلات کمتری مواجه شود.

این در حالی است که یکی از همین بازیکنان عنوان می‌ کند که منصوریان خیلی زود امور تیم را در اختیار این بازیکن قرار داده و قطعا در طول فصل به خاطر دخالت ‌های وی به مشکل خواهد خورد.

مهر

اخبار مرتبط:

شوخی دستی دو بازیکن استقلال پیش چشمان مظلومی+ تصویر

بمب نقل و انتقالات با استقلال قرارداد دوساله بست + عکس

منچ بازی کردن بازیکن استقلال با بازیگر مشهور + عکس

شوخی عابدزاده با بازیکنان استقلال + تصاویر

دختر خسرو حیدری ، بازیکن استقلال+عکس

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۰ June 2016 | 12:56 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما