محصولات دانلودی

پلیس در جستجوی راز جنایت در خانه فساد

به دنبال وقوع جنایتی در غرب تهران ، تحقیقات گسترده پلیس برای دستگیری اعضای یک خانه فساد که پس از ارتکاب قتل متواری شده اند، آغاز شده است.
سرهنگ احمدی رئیس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی تهران بزرگ به جام جم گفت: ساعت ۲۰.۴۰ چهارم فروردین در پی تماس مسوولان بیمارستانی با ماموران انتظامی مبنی بر این که جوانی بشدت مجروح و به این بیمارستان منتقل شده است ، ماموران کلانتری ۱۳۵ آزادی با عزیمت به محل تحقیق در این زمینه را آغاز کردند.


جنایت در خانه فساد


مردی که در کنار جوان مجروح حضور داشت ، درخصوص علت حادثه به ماموران گفت: من به اتفاق دوستم علی که مجروح شده است ، برای گردش به اکباتان رفته بودیم که در این منطقه چند موتورسوار به ما حمله کردند و پس از آن که با ضربات سنگ ، سر دوستم را مجروح کردند ، از محل متواری شدند و من نیز او را به بیمارستان منتقل کردم.
با ثبت این اظهارات ، روز هفتم فروردین ماموران اطلاع یافتند ، جوان مجروح بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داده است.
با گزارش موضوع این جنایت به بازپرس ویژه قتل تهران و عزیمت وی به محل ، بار دیگر تحقیق در این زمینه آغاز شد.
در ادامه این تحقیقات و با توجه به اظهارات ضد و نقیض فردی که در بیمارستان مدعی بود دوستش از سوی چند موتورسوار مورد حمله قرار گرفته است ، تحقیقات تخصصی از وی آغاز شد و این فرد اعتراف کرد پس از حضور در یک خانه فساد با چند نفر درگیر شده اند که ادامه این درگیری ، منجر به قتل شده است.


آغاز عملیات


وی در ادامه گفت: روز حادثه (چهارم فروردین) وارد خانه فساد که در آن ۴ زن و دختر و ۵ پسر جوان حضور داشتند شدیم که در آنجا بین دوستم و یکی از دختران اختلاف به وجود آمد که وی با چاقو به آنها حمله ور شد که در ادامه آنها ، او را مجروح کردند و سپس همگی از این خانه متواری شدند. به دنبال این اعترافات ، یک تیم از ماموران شعبه ۱۰ پلیس آگاهی با عزیمت به محل و شناسایی خانه ، اقدامات قانونی را انجام دادند و با دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای جنایی ، دستور شناسایی اعضای باند فساد صادر شده است.
سرهنگ مهدی احمدی ، رئیس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی با اشاره به این خبر به «جام جم» گفت: در ادامه تحقیقات مربوط به این جنایت ، ماموران پلیس آگاهی ردپای یک زن سابقه دار به نام گیتی را که در تشکیل باند فساد دارای سوابق کیفری است ، شناسایی کردند. وی افزود: هنوز در ارتباط با این جنایت تحقیق از فردی که مدعی بود از سوی موتورسواران مورد حمله قرار گرفته بودند ، ادامه دارد و بر اساس آخرین پیگیری ها کسانی که در خانه فساد حضور داشته اند ، یکی پس از دیگری شناسایی شده اند که تلاش برای دستگیری آنها ادامه دارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 20
  • ۱۵ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما