محصولات دانلودی

پوشش عجیب حنیف عمران‌زاده برای کاهش وزن! + عکس

 

مدافع تیم فوتبال استقلال با ظاهری عجیب در دیدار امروز تیمش حاضر شد.

پوشش عجیب حنیف عمران‌زاده برای کاهش وزن

پوشش عجیب حنیف عمران‌زاده

عصر امروز در دیداری دوستانه، استقلال به مصاف اکسین البرز رفت. با توجه به این که فیروز کریمی مدیریت تیم کرجی را به عهده دارد، این بازی حواشی جالبی داشت. کریمی در لیگ هفتم هدایت استقلال را به عهده داشت و در ابتدای این دیدار هم با بازیکنان استقلال برخورد گرمی داشت.

زمانی که حنیف عمران زاده به پیشواز کریمی رفت، فیروزخان برخورد جالبی داشت. اما جالب تر از برخورد دو مرد خوش خنده فوتبال، پوشش حنیف عمران زاده است.

حنیف که با معضل اضافه وزن مواجه شده، در تمرینات از لباس ‌های عجیب در زیر پیراهن استقلال استفاده می‌ کند تا با عرق بیش‌تر، راحت تر وزنش را کنترل کند.

 پوشش عجیب حنیف عمران‌زاده برای کاهش وزن

پوشش حنیف عمران‌زاده

جام نیوز

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۵ February 2016 | 11:53 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما