پیام تبریک سپ بلاتر به علی کفاشیان
با ارسال نامه رسمی صورت گرفت


پیام تبریک سپ بلاتر به علی کفاشیان


خبرگزاری فارس: رئیس فدارسیون جهانی فوتبال فیفا در نامه‌ای انتخاب علی کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران را تبریک گفت.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، در این پیام تبریک آمده است:
آقای علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران
با توجه به موفقیت جنابعالی در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در جلسه مجمع عمومی که در تاریخ ۹ ژانویه ۲۰۰۸ در تهران برگزار شد، بدینوسیله مایلم صمیمانه ترین تبریکات خود را همراه با بهترین آرزوها برای موفقیت جنابعالی در جهت هدایت سکان فدراسیون فوتبال ایران در چهار سال آینده ابراز نمایم.
تجربیات حرفه ای و اشتیاق جنابعالی به ورزش و همچنین دانش و توانایی شما نسبت به قوانین و مقررات و تشکیلات بین المللی ورزش، سرمایه ارزشمندی برای هدایت فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مسیر موفقیت‌ و توسعه می باشد.
اطمینان دارم که فدراسیون فوتبال ایران از پتانسیل‌ بالایی هم در سطح تیم‌های ملی و هم در سطح باشگاهی برخوردار است و سخت کوشی و تلاش مجددانه و توجه خاص به حرفه‌ای گری به عنوان اصول اصلی کار فدراسیون همچنان مورد توجه واقع خواهد شد.
گرچه ممکن است وظایف سخت و پیچیده ای را پیش رو داشته باشید؛ اما این وظایف در عین مهم و قابل توجه بودن، می‌تواند فدراسیون فوتبال کشورتان را در جهت کسب بهترین جایگاه بین المللی که استحقاق آن را دارد، یاری نماید.
در این راستا می‌توانید به حمایت اینجانب و کمک‌های فیفا اعتماد نمایید.
در پایان اجازه دهید مراتب تبریک خود را به همراه بهترین آرزوها برای موفقیت هشت نفر اعضاء محترم دیگر کمیته اجرایی نیز ابراز و اعتماد خود را نسبت به قابلیت و توانایی آنان در جهت خدمت به فوتبال و جوانان ایران اعلام نمایم.