پیشنهاد ازدواج ترفند باند اغفال دختران


یکشنبه ۵ آذر ماه ۱۳۸۵   ۲۳:۴۴
۳ نفر از اعضای یک باند که پس از فریب دختران جوان ، آنها را مورد آزار و اذیت قرار می دادند و اقدام به تهیه فیلم از آنها می کردند ، از سوی ماموران انتظامی ابهر شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش جام جم ، چندی پیش یکی از اهالی ابهر با مرکز پلیس تماس گرفت و ماموران را در جریان فعالیت های یک باند اغفالگر دختران جوان و دانشجو قرار داد. به دنبال این تماس ، ماموران انتظامی ابهر ، در قالب چند تیم عملیاتی تحقیقات خود را آغاز کردند و پی بردند که اعضای این باند به بهانه های مختلف با دختران جوان و دانشجو ارتباط برقرار کرده و با فریب دادن سوژه های خود ، آنها را با زور و تهدید به باغهای اطراف شهر انتقال داده و مورد آزار و اذیت قرار داده و اقدام به فیلمبرداری از قربانیان خود کرده اند. بنابر این ماموران با کشف این سرنخ ها ، پاتوق های احتمالی اعضای باند را تحت نظر گرفتند و چند روز پیش موفق به دستگیری ۳ نفر از اعضای این باند شدند و تعدادی از فیلمهایی را که متهمان از قربانیان تهیه کرده بودند ، کشف و ضبط کردند. متهمان در بازجویی های مقدماتی اعتراف کردند پس از جلب اعتماد سوژه های خود ، آنها را به بهانه کار یا ازدواج فریب داده و با انتقال آنها به باغهای اطراف شهر، مورد آزار و اذیت قرار داده اند و با تهیه فیلم از قربانیان آنها را وادار به سکوت می کردند و یا به خانه های فساد می کشاندند. متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند تا تحقیقات تکمیلی از آنها در خصوص سایر ابعاد پرونده انجام گیرد.


رد رشوه ۱۵ میلیون تومانی باند فساد


گزارش دیگری حاکی است ، فردی که همراه ۲۰ نفر دیگر در یک خانه فساد دستگیر شده بود ، با پرداخت طلا و جواهرات ۱۵ میلیون تومانی قصد فریب ماموران را داشت که ناکام ماند. به گزارش جام جم ، چند روز پیش یکی از اهالی غرب کشور با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و بیان کرد ، زن و مردی با تشکیل یک خانه فساد ، اقدام به فریب دختران و پسران می کنند. به دنبال این تماس ، ماموران تحقیقات خود را آغاز کردند و با کسب مجوز قضایی وارد منزل آنها شدند و زوج متهم را همراه ۱۹ نفر دیگر شناسایی و دستگیر کردند. بنابراین گزارش ، متهمان برای تحقیقات به مرکز پلیس انتقال یافتند و یکی از متهمان با پرداخت ۷قطعه زیورآلات به ارزش ۱۵ میلیون تومان ، قصد فریب ماموران را داشت که ناکام ماند.