محصولات دانلودی

پیشنهاد سرمایه‌داران امارات به بدلکاران ایران برای پرش از برج‌های دبی


 
images/20061117/artists.jpg
 
تعدادی از سرمایه‌داران کشور امارات در تماس با گروه بدلکاران ایران خواستار اجرای برنامه راپل (سقوط از ارتفاع با طناب) از برج‌های دبی شدند.
فرورتیش رضوانیه مدیر برنامه راپل از برج میلاد در حاشیه بازدید اعضای گروه بدلکاران ایران از خبرگزاری فارس در خصوص اجرای این برنامه به خبرنگار اجتماعی فارس گفت: از سه ماه قبل هماهنگی لازم برای اجرای راپل از برج میلاد برنامه انجام شده است و پیمان ابدی سرپرست گروه، برج را از لحاظ فنی مورد بررسی قرار داده است و هیچ مشکلی برای اجرای آن وجود ندارد.
وی ادامه داد: پس از انتشار خبر اجرای این برنامه به دلیل اینکه برای نخستین بار در منطقه اجرا می‌شود تعدادی از خبرگزاری‌های خارجی مستقر در تهران برای پوشش آن ابراز علاقه‌ کرده‌اند.
همچنین چند شرکت تبلیغاتی در دبی و سرمایه داران این کشور در تلاش هستند با پیشنهادهای مالی کلان نظر پیمان ابدی را برای اجرای برنامه راپل در دبی جلب کنند تا برنامه راپل در برج میلاد اجرا نشود.
رضوانیه افزود: در پی مطرح شدن این پیشنهادها گروه بدلکاران آنها را رد کرده‌اند زیرا این گروه فقط با پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران برنامه اجرا می‌کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد، تمام درآمد حاصل از اجرای برنامه راپل از برج میلاد صرف کمک به ایتام خواهد شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 26
  • ۲۶ آبان ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما