پیشنهاد سپاهان، استقلال و پرسپولیس به بازیکن آزاد لستر سیتی

بازیکن ایرانی تیم لسترسیتی انگلیس گفت: به غیر از پیشنهادهایی که از خارج از کشور دارم تیم‌های سپاهان، استقلال و پرسپولیس هم برای جذب من پیشنهاد داده‌اند.


حسین کعبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: مدیر برنامه‌هایم به من گفته که از آلمان، اسپانیا و فرانسه پیشنهاد دارم. خودم از بین این سه کشور ترجیح می‌دهم که در آلمان بازی کنم چرا که به لحاظ فوتبالی آلمان شرایط بهتری دارد. با این حال تصمیم خاصی برای تیم آینده‌ام نگرفته‌ام. شاید هم به یک تیم ایرانی بروم.


وی در پاسخ به این سوال که غیر از پرسپولیس آیا تیم ایرانی دیگری برای جذب شما پیشنهادی داده است گفت: از تیم‌های استقلال و سپاهان هم پیشنهاد دارم حتی مسوولان این دو باشگاه با مدیر برنامه‌هایم گفت‌وگوی مستقیمی داشته‌اند اما من به کاشانی قول داده‌ام و برای من پرسپولیس به دلیل تعهد اخلاقی که دارم در اولویت است.


کعبی درباره‌ی پیشنهاد تیم‌های عربی هم گفت: یک باشگاه قطری مرتب به من زنگ می‌زند اما من گفته‌ام که هیچ وقت به کشورهای عربی نمی‌روم.


کعبی درباره‌ی وضعیت فعلی خود گفت: این روزها با تیم به صورت مرتب تمرین می‌کنم. من با باشگاه لستر سیتی قرارداد دارم و موظفم تا روزی که در این تیم هستم در تمرینات شرکت کنم.


وی با اشاره به دوازده بازیکنی که در فهرست فروش لسترسیتی قرار گرفته‌اند گفت: در ابتدا اسم من در این فهرست قرار نداشت. اما من از طریق مدیر برنامه‌هایم به مسوولان باشگاه گفتم که در این شرایط نمی‌خواهم در لستر بمانم. شش ماه در این تیم بوده‌ام و تنها دو بازی انجام داده‌ام. این برای یک بازیکن به هیچ وجه خوب نیست. من هم هیچ چیزی از دیگر بازیکنان لستر کم نداشتم و برایم جای تعجب داشت چرا تیمی که مدام می‌بازد و تیم ضعیفی است، ترکیب‌اش را تغییر نمی‌دهد. در نهایت تصمیم گرفتم که به باشگاه پیشنهاد بدهم تا در فهرست فروش قرار بگیرم.


کعبی افزود: با این حال دیروز سرمربی لستر به من گفت که تصمیم‌ام را عوض کنم. با این حال من هنوز بر روی تصمیم خود هستم ولی یک هفته دیگر وقت دارم که تصمیم نهایی را بگیرم.


وی درباره‌ی دعوت مجددش به تیم ملی گفت: فکر می‌کنم من جزو اولین کسانی بودم که در جریان فهرست ۵۰ نفره قرار گرفتم و یکی از دوستانم پس از اعلام لیست تیم ملی به من زنگ زد. خوشحالم که سرانجام پس از شش ماه تیم ملی تشکیل شد. برای تیم ملی ایران که حرف اول را در فوتبال آسیا می‌زند خوب نبود که چنین شرایطی را داشته باشد و این برای ما خیلی زشت بود.


کعبی افزود: امیدوارم تیم ملی با همدلی در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی موفق شود. بر خلاف بسیاری، من معتقدم که گروه ما گروه بسیار مشکلی است و مطمئن باشید ما با سوریه، کویت و امارات به مشکل می‌خوریم. من بازی این تیم‌ها را دیده‌ام و بازی‌هایشان را دنبال می‌کنم. به ویژه ما مقابل امارات و کویت کار بسیار سختی خواهیم داشت.


وی درباره‌ی زمان حضورش در تیم ملی گفت: هنوز بلیت نگرفته‌ام اما به احتمال فراوان چهارشنبه در تهران خواهم بود تا در تمرینات تیم ملی شرکت کنم.