پیگیری ویژه قتل کودک ۹ ساله در ارتفاعات شرق تهران

با کشف جسد کودک ۹ ساله ای که ۲ روز از زمان مفقود شدن او می گذشت ، تحقیقات ویژه در ارتباط با مرگ این کودک در پلیس آگاهی تهران آغاز شده است.
بازپرس بهروز هنرمند در ارتباط با مرگ کودک ۹ساله به نام حسن به خبرنگار ما گفت: ۲ روز پیش والدین این کودک با مراجعه به کلانتری ۱۶۴ ازگل» عنوان کرده بودند، فرزند ۹ ساله آنها، برای دقایقی منزل محل سکونت خود را ترک کرده ، اما به خانه برنگشته و تلاش برای یافتن وی بی نتیجه مانده است. بازپرس ویژه قتل تهران افزود: به دنبال این شکایت ، پرونده به پلیس آگاهی ارسال شد و ۲ روز پیش فردی که جسد این کودک را در ۶ کیلومتری محل سکونتش در ارتفاعات شرق تهران مشاهده کرده بود، موضوع را به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ گزارش کرد.


علت مرگ


بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی افزود: با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد این کودک زمانی که مشغول تماشای مسابقه فوتبال دوستان خود بوده ، به یکباره ناپدید شده و جسد وی در حالی کشف شده است که هیچ گونه آثار ضرب و جرحی روی آن مشهود نبود و تنها روی لبهای این کودک آثار کبودی به چشم می خورد که این فرضیه را مطرح کرده که وی خفه شده است.
بازپرس ویژه قتل تهران افزود: در حال حاضر فرضیه های مختلفی درباره این حادثه فراروی ما قرار دارد که ماموران شعبه ۱۰ پلیس آگاهی تحقیقات خود را معطوف آن کرده اند.


تاثر کودکان


گزارش خبرنگارما حاکی است ، خبر مرگ کودک ۹ ساله صبح دیروز در میان دوستانش در مدرسه ای که وی تحصیل می کرد، موجب تاثر عمیق دانش آموزان شده بود، حسن دانش آموزی بود که همیشه با صدای دلنشین خود دعاهای مراسم مدرسه را تلاوت می کرد و اکنون جای او در میان دوستانش خالی است.