پیروزی آرمینیا در غیاب داوری

تیم فوتبال آرمینیا بیله فلد در نخستین دیدار نیم فصل دوم رقابت های بوندس لیگای B موفق شد از سد دویزبورگ بگذرد.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان تیم فوتبال آرمینیا بیله فلد که دانیال داوری سنگربان ایرانی خود را از ابتدا روی نیمکت نشانده بود در چارچوب هفته بیستم به مصاف دویزبورگ رفت و در پایان موفق شد با نتیجه ۲ بر یک  پیروز از زمین مسابقه خارج شود.

 ابتدا دروازه تیم آرمینیا در دقیقه ۱۱ توسط توماس بروکر،مهاجم ۳۱ ساله آلمانی بازشد،اما شادی شاگردان گروئف دوام چندانی نداشت و کلوس و نوته در دقایق ۲۲ و ۲۶ دو بار برای  آرمینیا بیله فلد گلزنی کردند تا یاران داوری نیمه نخست را پیروز از زمین خارج شوند.

نتیجه دو بر یک نیمه اول در نیمه دوم هم حفظ شد و شاگردان نوربرت میر با این پیروزی  خانگی موفق شدند ۲۷ امتیازی شوند  و با چهار پله صعود  به جایگاه نهمی بوندس لیگای ۲ دست بیابند.

دانیال داوری،دروازه بان ایرانی تیم آرمینیا بیله فلد نیز مانند گذشته نیمکت  نشین هسل بود و به نظر می رسد در نیم فصل دوم نیز سنگربان کشورمان هیچ شانسی برای بازی کردن نخواهد داشت.

انتهای پیام

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۹ February 2016 | 12:58 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.