پیروزی ارزشمند تراکتورسازی در زمین ذوب آهن

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار مهر، تیم ‌های فوتبال ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۶:۳۰ امروز یکشنبه در ادامه هفته بیست و پنجم رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۲ بر یک تراکتورسازی خاتمه یافت.

در نیمه نخست این بازی تیم تراکتورسازی بهتر کار نمود و چندین بار موقعیت گلزنی ایجاد نمود اما توپی از خط دروازه ‌ها عبور نکرد و دو تیم با تساوی به رختکن رفتند.

در نیمه دوم نیز بازی تهاجمی در دستور کار دو تیم قرار گرفت تا اینکه در دقیقه ۶۰ کاوه رضایی مهاجم تیم ذوب آهن در یک ضد حمله از مدافع حریف پنالتی گرفت و مهدی رجب زاده آن را به گل نخست بازی تبدیل نمود.

در ادامه قلعه نویی دست به تغییراتی زد و بختیار رحمانی و خالد شفیعی را به میدان فرستاد که بختیار رحمانی در دقیقه ۶۹ روی یک ضربه کاشته، کار را به تساوی کشاند. فشار تراکتورسازی برای دست یابی به گل دوم در دقایق پایانی زیادتر شد و در دقیقه ۸۷ بود که خالد شفیعی دیگر بازیکن تعویضی تراکتورسازی با ضربه سر گلزنی نمود تا تراکتورسازی مزد بازی رو به جلو و تغییرات خوب سرمربی این تیم را بگیرد.

تیم تراکتورسازی با این برد ۴۱ امتیازی شد و بخاطر تفاضل گل بهتر نسبت به نفت تهران جای این تیم را در رده چهارم جدول گرفت. شاگردان قلعه نویی دو پله در جدول صعود داشتند.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۰ April 2016 | 6:23 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.