پیگیری لیگ تنیس روی میز پس از دو ماه وقفه

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از خبرنگار مهر، بیست و چهارمین دوره مسابقات تنیس روی میز لیگ برتر باشگاه ‌های کشور که از ۹ آذرماه سال گذشته آغاز شد،  ۲۸ بهمن ماه و پس از ۱۰ هفته رقابت میان تیم ‌های شرکت کننده  به پایان مرحله گروهی رسید. در پایان دور مقدماتی این رقابت ‌ها پتروشیمی بندرامام با ۲۸ امتیاز اول شد و دانشگاه آزاد و رعد پدافند هوایی با ۱۹ و ۱۸ امتیاز دوم و سوم شدند. ضمن اینکه تیم ‌های شهرداری تبریز (۱۴ امتیاز)، نفت آبادان و آینده سازان (۴ امتیاز) هم در رده ‌های بعدی قرار گرفتند.

ابتدا قرار بود دیدارهای مرحله پلی آف مسابقات باشگاهی تنیس روی میز در قالب مرحله نیمه نهایی و بلافاصله آغاز شود و اینگونه تا ۲۸ اسفندماه پرونده این دوره از رقابت ‌ها با مشخص شدن بهترین ‌ها بسته شود اما  در پیش بودن مسابقات قهرمانی جهان (اسفندماه – مالزی) و بعد از آن رقابت ‌های کسب سهمیه المپیک (فروردین ماه – هنگ کنگ) موجب تعطیلی مسابقات شد.

این تعطیلی ادامه داشت تا فردا که پس از دو ماه وقفه، دیدارهای باشگاهی تنیس روی میز در قالب مرحله نیمه نهایی پیگیری خواهد شد. در این مرحله از مسابقات چهار تیم پتروشیمی بندرامام که سال گذشته به عنوان نایب قهرمانی دست یابد همراه با دانشگاه آزاد مدافع عنوان قهرمانی، رعد پدافند هوایی و شهرداری تبریز به عنوان چهار تیم برتر مرحله مقدماتی طبق برنامه به مصاف هم می‌ روند.

در مرحله نیمه نهایی مسابقات تنیس روی میز لیگ باشگاه ‌های کشور پتروشیمی کهمرحله گروهی را با صدرنشینی به پایان رساند با ترکیبی متشکل از لی پینگ چینی همراه با نیما عالمیان، افشین نوروزی، عارف احمدی‌فر، مهران احدی و میعاد لطفی به مصاف شهرداری تبریز می‌ رود؛ تیمی که از انجام بازی مقابل پتروشیمی در هفته پایانی مرحله مقدماتی امتناع نمود.

دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی مسابقات تنیس روی میز لیگ برتر باشگاه ‌های کشور روز دوشنبه برگزار می‌ شود و طی آن دانشگاه آزاد و رعد پدافند هوایی در تهران و در آکادمی بین المللی تنیس روی میز به مصاف هم می‌ روند. دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات تنیس روی میز لیگ برتر باشگاه ‌های کشور ۱۶ اردیبهشت ماه برگزار می‌ شود. این دوره رقابت ‌ها ۲۶ اردیبهشت ماه با برگزاری دیدار برگشت فینال به پایان می‌ رسد.