چرا مریلا زارعی درتلویزیون بازی نمی​کند؟

مریلا زارعی بازیگر فیلم «بانوی شهر ما» با بیان اینکه بازی من در این پروژه به پایان رسیده است گفت: ترجیح می دهم در سریال های تلویزیونی بازی نکنم، چراکه مجموعه های تلویزیونی زمان بر هستند و بیشتر فعالیتم معطوف به سینما شده است. این بازیگر سینما و تئاتر در گفت و گو با خبرنگار شهر گفت: چند روزی است که بازی ام در فیلم «بانوی شهرما» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا به پایان رسیده است و مشغول استراحت هستم تا برای بازی در پروژه بعدی تصمیم بگیرم.


زارعی درباره نقش خود در این فیلم عنوان کرد: مضمون «بانوی شهر ما» اجتماعی است و با توجه به کوتاه بودن نقشم از روند کار راضی بودم. وقایع داستان این فیلم هم ممکن است برای هر کدام از افراد جامعه اتفاق افتاده باشد و از این رو من و همکارانم سعی کردیم خود را برای ایفای نقش به واقعیت جامعه نزدیک کنیم.


بازیگر فیلم «درباره الی» در ادامه گفت: ترجیح می دهم در سریال های تلویزیونی بازی نکنم، چراکه مجموعه های تلویزیونی زمان بر هستند و بیشتر فعالیتم معطوف به سینما شده است.


تدوین «بانوی شهر ما» به طور همزمان توسط مهدی حسینی وند انجام می شود . کارن همایونفر ساخت موسیقی این فیلم را به نیمه رسانده است و طبق شنیده ها «بانوی شهر ما» در بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در می آید.


پیش از این زارعی در فیلم سینمایی «جدایی نادر از سیمین» جدیدترین ساخته اصغر فرهادی برای دومین همکاری با این کارگردان سینما به ایفای نقش پرداخته بود.


این بازیگر با بازی در فیلم هایی چون «سربازهای جمعه» ، «درباره الی» و «دعوت »، گوشه ای از توانایی های خود را به نمایش گذاشت و به یکی از بازیگران مطرح سینما تبدیل شد.
جهان نیوز

دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۹