محصولات دانلودی

چرا نمى‏توانم در عبادات حضور قلب پیدا کنم و چرا بعضى شبها براى خواندن‏نماز شب بیدار نمى‏شوم‏
جواب :  


  درباره حضور نور قلب در عبادت سعى کنید حتى‏الامکان در وقت نشاط و اعتدال حال (بدور از گرسنگى شدید یا خواب آلودگى زیاد و …) به نماز و عبادت بپردازید و به خصوص قبل از نماز چند لحظه با خود تأمل کنید که در چه جایگاهى قرار گرفته‏اید سعى کنید آن چند دقیقه را تنها به خدا فکر کنید و بس؛ در مضامین نماز دقت داشته باشید. تمرین بر این نکات و رعایت آن بتدریج اثر مثبتى خواهد داشت. درباره شبها وقتى اراده کنید و شرائط را نیز فراهم کنید به هر حال مؤثر است. حالا اگر یک شب دو شب نیز نشد مشکلى نیست به هر حال عادت خواهید کرد. اگر شما به خدا نزدیک شوید و با او انس بیشترى پیدا کنید مطمئن باشید که خدا به شمانزدیک‏تر و شما را مورد الطاف و عنایات خودش قرار خواهد داد.
أَنَّ اَللَّهَ یَحُولُ بَیْنَ اَلْمَرْءِ وَ قَلْبِهِ‏ ** انا عند قلوب عبادى المنکسره‏، خدا بین انسان و قلب او حائل است. من در نزد قلبهاى شکسته بندگانم هستم. ائمه هدى(ع) و معصومین بزرگوار نیز به بندگان صالح و شایسته نظر ویژه دارند درباره مجالس دعا و نماز جماعت نیز تصمیم بگیرید و با همّت هر چه بیشتر تلاش کنید که آن را ترک ننمائید. ۱- اهمیت دادن ۲- اراده و عزم راسخ در انجام ۳- شرائط را از قبل پیش بینى کردن.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 18
  • ۱۰ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما