محصولات دانلودی

“چهارشنبه سوری” جایزه‌ی بهترین فیلم فستیوال اسپانیا را دریافت کرد

برگزارکنندگان جشنواره‌ی لاس تالماس در اسپانیا، جایزه بهترین فیلم را به “چهارشنبه سوری” ساخته‌ی اصغر فرهادی اعطا کردند.


به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این جشنواره که هشتمین دور برگزاری‌اش را در جنوب اسپانیا و جزایر قناری در اقیانوس اطلس برپا کرد، از ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین، با حضور فیلم‌هایی از کشورهای آمریکا، آلمان، چین، انگلستان و … همراه بود.


در بخش رقابت رسمی آن نیز ۱۶ فیلم بلند و ۱۴ فیلم کوتاه از کشورهای اسپانیا، چین، پرتغال، رومانی، تایلند، مالزی، فرانسه، ایران و مغرب شرکت داشتند.


“آرتورو ریپستین” کارگردان مکزیکی ریاست داوران این جشنواره را برعهده داشت. برگزارکنندگان به “اد هریس” و “سوزان ساراندون” هنرپیشه‌های آمریکایی، “ماریسا په‌ردس” هنرپیشه اسپانیایی و “آنتونیو بتانکور” کارگردان اسپانیایی جایزه افتخاری “لیدی هاریماگوادا” را اعطا کردند.

اصغر فرهادی و بازیگران چهار شنبه سوری


فیلم ایرانی “چهارشنبه سوری” که درآن حمید فرخ نژاد، هدیه تهرانی، ترانه علیدوستی و پانته‌آ بهرام بازی می‌کنند، عنوان بهترین فیلم را به خود اختصاص داد.


این فیلم روایت شب آخرین چهارشنبه سال است که “روحی” برای کار به خانه‌ی خانواده‌ای از طبقه متوسط می‌رود.پیش از این در یازدهمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم “کرالا” – هند، جایزه‌ی بهترین کارگردانی، به فرهادی، برای کارگردانی این فیلم اهدا شده بود.به گزارش ایسنا، طی چند ماه گذشته در حضورهای بین‌المللی، “چهارشنبه‌سوری” به‌عنوان بهترین فیلم جشنواره‌ی شیکاگو، بهترین فیلم‌نامه از سه‌قاره‌ نانت انتخاب شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما