محصولات دانلودی

چه روشهایى را براى رهایى از عادات بد به ویژه استمنأ و تقویت ایمان‏و اراده پیشنهاد مى‏کنید؟
جواب :  


  قبل از هر چیز از این که مشکل خود را با ما درمیان گذاشته‏اید و ما را امین خود دانسته‏اید متشکریم. امید است با مدد خداوند بتوانیم با هم فکرى و توصیه‏هاى مناسب مشکل را از سر راه برداریم. تحلیل شما از علل ابتلا به خودارضایى کاملاً صحیح و دقیق است. احساس تنهایى و کمبودهاى عاطفى از مهم‏ترین عوامل روى آوردن به خودارضایى است و روشن است که به دنبال آن در خود فرو رفتن و با خیالات زندگى کردن به وجود مى‏آید. ولى تفاوت آدمى با موجودات‏دیگر آن است که آدمى موجودى آگاه است و مى‏تواند با آگاهى‏هاى خود برخلاف اقتضاى شرایط و محیط حرکتى متعالى انجام دهد. درست به همان صورت که شما انجام داده‏اید و با درک گناه بودن خودارضایى از آن دست کشیده‏اید. فشارى که از این ناحیه بر شما وارد مى‏شود و شما در برابر آن صبر مى‏کنید تماماً ازعبادات بزرگ است و حتماً نزد خداوند مأجور هستید. طبیعى است جوانى که به دلیل فشارهاى جنسى و نداشتن راهى مشروع براى ارضاى آن از سر ناچارى دست به کارى مى‏زند گناهش با کسى که از روى میل و رغبت و عصیان دست به گناه‏مى‏زند برابر نیست. البته ما نمى‏خواهیم گناه شما را کوچک نشان دهیم ولى شما نیز نباید آن را بیش از اندازه بزرگ بدانید؛ بلکه به اندازه واقعى به آن نگاه کنید. اگر خداوند براى گناهان عقوبتى معین فرموده در مقابل در ده‏ها آیه‏قرآن به تائبان و حتى غیرتائبان وعده رحمت و مغفرت داده است. بنابراین شما نیز در عین این که مدتى به گناهى مبتلا بوده‏اید ولى هرگز کار خود را تمام شده و راه خویش را پایان یافته تلقى نکنید؛ بلکه: «لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَهِ اَللَّهِ‏ ؛ ازرحمت خدا مأیوس نبوده و به مغفرت او مطمئن باشید». احتلام در حالت خواب نیز امرى طبیعى است و هیچ گناهى ندارد. در مورد رطوبت‏هایى که به هنگام برانگیختگى جنسى از شما خارج مى‏شود و هم چنین رطوبت‏هایى که به هنگام‏برانگیختگى‏هاى معمول جنسى از زنان خارج مى‏شود منى نیست؛ ولى رطوبت‏هایى که در اوج لذت جنسى خارج مى‏گردد ممکن است منى باشد که در این صورت براى نماز غسل واجب مى‏شود. در مورد گذشته‏ها چون یقین به خروج منى نیست نمازها و روزه‏هاى شما اشکالى ندارد ولى از این به بعد به جهت مراعات احتیاط چنان چه‏در خواب یا بیدارى و در اوج لذت جنسى (ارگاسم) رطوبت خاصى خارج شد غسل کنید.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 21
  • ۱۴ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما