محصولات دانلودی

چگونه بدون وزنه عضله بسازید؟

وب سایت تناسب اندام: آیا آرزو دارید عضلات‌تان را بزرگ کنید، اما نه به قیمت بلند کردن وزنه‌‌های سنگین؟ اکثر مردان از آرزویشان برای حجیم شدن به راحتی دست بر می‌‌دارند به این خاطر که با وزنه‌‌ها احساس ناراحتی می‌‌کنند یا پول و وقت ندارند تا به عضویت باشگاه در بیایند.

بدنسازی یک هنر است و بزرگ کردن عضله همیشه به تلاش‌‌های طاقت فرسا نیاز ندارد. گاهی اوقات یک سبک زندگی سالم همراه با تمرین بدنی درست می‌‌تواند به شما بدنی فوق العاده دهد که باعث حسادت دوستان‌تان شود.

عضله سازی بدون استفاده از وزنه

درست است که وزنه‌‌ها و تجهیزات ورزشی سریع‌ترین و احتمالا ساده‌ترین راه برای ساخت یک بدن عضلانی هستند با این‌حال همیشه لازم نیست که یک نفر از این تکنیک‌‌های کلیشه‌ای برای دستیابی به بدنی عالی استفاده کند.

بدن شما پذیرای حجم عضلانی است و برای رسیدن به آن، تنها به یک نیروی کمکی سلامت احتیاج دارد. یک رژیم غذایی خوب، خواب کافی و کمی مکمل کافی است تا در جای مناسب از بدن‌تان به عضلات حجیم دست یابید. برای اینکه در مورد چگونگی به دست آوردن عضله بدون استفاده از وزنه اطلاعات بیشتری به دست آورید، با ما همراه باشید.

روش‌‌های ساخت عضله بدون استفاده از وزنه

–    اگر می‌‌خواهید خود عضلانی‌تان را به رخ بکشید بدون آنکه به خودتان زحمت استفاده از وزنه‌‌ها را دهید، مهم است که هم خوب غذا بخورید و هم حریصانه. با این‌حال این بدان معنا نیست که در عادات غذایی‌تان زیاده روی کنید یا شکم‌تان را با مواد غذایی به درد نخور پر کنید. کلید این است که حریصانه از یک رژیم غذایی با پروتئین بالا استفاده کنید، بدون افت کمیت! اگر نمی‌دانید که باید چه مقدار غذا بخورید، فقط تعداد کالری‌هایتان را دو برابر کنید و تفاوت برجسته را احساس کنید.

–    اگر سعی دارید عضله بیشتری به بدن‌تان اضافه کنید، استفاده نکردن از تردمیل می‌‌تواند مفید باشد. تمرینات قلبی عروقی، هم چربی می‌‌سوزانند و هم عضله، که باعث می‌‌شود بدن‌تان لاغر شود. اگر درحال حاضر تمرینات کاردیو انجام می‌‌دهید، کاهش دادن زمان تمرین‌تان به نصف به شما کمک خواهد نمود که بدون به خطرانداختن تناسب اندام‌تان عضله بسازید.

–    حرکات کششی بیش‌تر از آن‌چه می‌‌توانید تصور کنید برایتان مفید خواهند بود. بنابراین اگر قصد دارید به عضلات‌تان بیفزایید، کشش تاندون‌‌های شما به آن‌‌ها کمک خواهد نمود که بهتر برجسته شوند. حرکات کششی قبل و بعد از تمرینات برای جلوگیری از آسیب دیدگی، رگ به رگ شدن و همچنین شل شدن عضلات توصیه می‌‌شود. همچنین کشش به انعطاف پذیری بدن کمک می‌‌کند و عضلات را چالاک و متناسب نگه می‌‌دارد.

–    بسیاری از مردم این اشتباه را مرتکب می‌‌شوند و فقط روی عضلات خاصی که می‌‌خواهند بزرگ شوند کار می‌‌کنند نه عضلات دیگر. این کار را نکنید. با این کار عضلات مورد نظرتان ساخته خواهند شد اما ظاهر کلی بدن‌تان را متعادل نخواهند نمود و گنده به نظر می‌‌رسید. هیچ کس یک بدن گنده را دوست ندارد، درست است؟ به جای تمرینات عضله سازی ایزوله بر یک تمرین کامل بدن تمرکز کنید. این، می‌‌تواند بهترین راه برای به دست آوردن عضله باشد.

–    اگر می‌‌خواهید بدون تمرینات وزنه‌ای به عضلات‌تان بیفزایید، استفاده از مکمل‌‌ها بسیار مؤثر خواهد بود. اغلب رژیم‌‌های غذایی معمولی نمی‌توانند آن مواد مغذی اضافه را فراهم کنند. در اینصورت شما می‌‌توانید به منظور افزایش برآمد مواد غذایی، مکمل‌‌ها را به رژیم غذایی‌تان اضافه کنید. شما می‌‌توانید برای دستیابی به نتایج سریع به پروتئین وی یا سایر مکمل‌‌های بدنسازی متوسل شوید. با این حال مصرف مکمل‌‌ها به تنهایی کافی نخواهد بود. برای اینکه این مکمل‌‌ها نتایج درستی ارائه دهند، شما باید به طور هم‌زمان ورزش کنید.

عضله سازی بدون استفاده از وزنه

–    بدنسازی کار آسانی نیست و برای دستیابی به نتایج، به انگیزه‌ی واقعی و تعهد نیاز دارد. بسیار مهم است که بدن‌تان را با یک رژیم غذایی سالم که سرشار از مواد مغذی است، شارژ کنید. به یاد داشته باشید که مقدار زیادی میوه در رژیم غذایی‌تان بگنجانید. موزها، احتمالا بهترین میوه در این مورد هستند. موزها نه تنها استقامت شما را افزایش داده و سطوح انرژی‌تان را بالا می‌‌برند بلکه پوست‌تان را نیز درخشان می‌‌سازند. اگر می‌‌خواهید نتایج بلند مدت داشته باشید، قطع الکل و سیگار بسیارمهم می‌‌باشد. اعتیاد به این مواد مسموم کننده، فقط مانعی برای استقامت شماست.

–    آیا می‌‌دانستید که می‌‌توانید در هنگام خواب نیزعضله بسازید؟ بدن در حالت استراحت، عضله‌ی بیشتری می‌‌سازد. بنابراین یک خواب شبانه خوب برای عضله سازی ضروری است. شب‌‌ها هشت ساعت بخوابید تا شاهد حجیم شدن عضلات‌تان باشید.

مطلب بالا در گروه زیبایی و مد و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱ March 2016 | 7:09 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما