چگونه به او بگویید دوستش دارید

خواه به سفر بروید و خواه سورپرایز دیگری داشته باشید می‌توانید به عشق خود ابزار علاقه کنید.

مال من باش ؟
هنوز هم به مانند روزهای مدرسه گذاشتن یادداشت های عاشقانه، دلگرم کننده است. اگر به دوست صمیمی و یا دلداده تان بگویید که نگرانش هستید هرگز ضرری نخواهد داشت .

یک هدیه دست ساز برای او درست کنید.
در روز والنتاین با یک هدیه غیر منتظره از دوست تان پذیرایی کنید . برای غافلگیر کردن دوستتان می توانید از بیسکوییت شانسی های که خودتان در خانه پخته اید و در آنها هدایایی شخصی قرار داده اید استفاده کنید . یا می توانید هدایا را در داخل شکلاتها قرار داده و در زیر قلب های شکلاتی مخفیشان کنید .

برایش یک آهنگ بسازید
اگر دوستتان به موسیقی علاقه دارد با هم به کنسرت بروید . هم چنین می توانید گلچینی از آهنگهای مورد علاقه اش را بر روی یک سی دی رایت کرده و به او هدیه دهید یا اینکه با هم به کافه ای که موسیقی زنده پخش می کند بروید.

راهی برای نفوذ به دل وی پیدا کنید
دعوت از او برای صرف یک ناهار ویژه و یا یک شام دلچسب و یا ارسال پیتزا با شمع های تزیینی به در خانه همگی راهی برای خوشحال کردن یک دوست می باشد . بطور کلی صرف غذا یک راه نفوذ به دل افراد مورد علاقه می باشد .

به سفر بروید
در صورتی که بودجه لازم برای چیدن برنامه یک سفر را دارید و از لحاظ هزینه مشکلی ندارید یک راه رماتیک چشم انتظار شماست . می توانید با همسر خود به یک منطقه گرمسیری و یا شهری که شما را به مقصد رویایی اتان می برد بروید .