محصولات دانلودی

کارمند خانم شهرداری تهران دست به خودکشی زد+ جوابیه شهرداری

یکی از کارمندان شهرداری در مقابل چشم سایر همکارانش دست به خودکشی زد.

کارمند خانم شهرداری تهران دست به خودکشی زدبه رپرتاژ خبرینه و به نقل از مُخبر حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، شب گذشته یکی از کارمندان خانم شهرداری منطقه ۱۳ تهران در ساختمان شهرداری دست به خودکشی زد.

هنوز علت این حادثه دلخراش مشخص نشده است و شهردار منطقه نیز تلفن همراهش را پاسخگو نیست.

برخی منابع آگاه در شهرداری منطقه ۱۳ به مُخبر ما اعلام کردند: این خانم به نام “ه” شب گذشته ساعت ۱۹:۳۰، پس از اینکه که از اتاق مدیرش بیرون آمد،‌ از طبقه دوم ساختمان شهرداری خودش را به پایین پرتاب کرد.

به گفته این منابع غیر رسمی، زن جوان که شوهرش نیز در شهرداری تهران فعالیت می‌‌کند به دلیل مشکلات کاری دست به این اقدام هولناک زده است.

گفته می‌‌شود، شوهر زن قربانی تاکنون صحبتی در این خصوص نکرده است.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

**جوابیه شهرداری: توضیحات شهرداری منطقه ۱۳ در خصوص مرگ خانم کارمند

شهرداری منطقه ۱۳ ضمن ابراز تأسف فراوان از حادثه پیش آمده به اطلاع می‌ رساند روز سه شنبه مورخ ۱۱ اسفند ماه سال جاری پس از اتمام ساعت اداری یکی از پرسنل شرکتی این منطقه پس از مراجعه به محل کار خود واقع در مجتمع کوثر اقدام به پرت کردن خود از پنجره سرویس بهداشتی واقع در طبقه دوم به خیابان  نموده  است. با حضور به موقع نگهبان و اورژانس در حالی که ضربه منجر به فوتی به وی وارد نشده بوده ، به بیمارستان منتقل شده است .

بر اساس شواهد موجود وی در بیمارستان به هوش بوده است ، طبق بیان شاهدان و همسر وی پس از دو ساعت بستری شدن بر اثر ایست قلبی فوت کرده است. گفتنی است ، پیرامون شایعات منتشر شده ،که  اقدام وی پس از اخراج از منطقه بوده ، به اطلاع می‌ رساند که به هیچ وجه این موضوع صحت نداشته و ایشان از محل کار اخراج نشده اند و موضوع فوق تکذیب می‌ شود.

شهرداری منطقه ۱۳ در حال پیگیری برای روشن شدن تمامی ابعاد این اتفاق از مبادی قانونی می‌ باشد.

انتهای پیام/

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲ March 2016 | 4:16 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 12
  • ۱۳ اسفند ۹۴
  • دسته‌بندی نشده
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما