کار دخترم باعث رشد سریعتر وی می شود!

وی فاش کرد که دختر هفده ساله‌اش باردار است. در پی اعلام این خبر کنفرانس مطبوعاتی مک کین که قرار بود سارا پیلین نیز در آن حضور داشته باشد، لغو گردید. انتظار می‌رود انتشار این خبر شوک عظیمی در میان هواداران محافظه‌کار و مسیحیان اونجلیکال این حزب ایجاد کرده و از محبوبیت مک کین شدیدا بکاهد.


اعترافات سارا پیلین باعث ایجاد شوک در حزب جمهوریخواه شد. پس از توقف نشست ملی حزب جمهوریخواه آمریکا به دلیل طوفان گوستاو، این سخنان پیلین دومین ضربه اساسی به این حزب در چند روز اخیر به شمار می‌آید.

به گزارش سرویس بین الملل «فردا»، سارا پیلین، معاون انتخابی مک کین در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، که از مخالفان سرسخت سقط جنین بوده است روز دوشنبه فاش کرد که دختر هفده ساله‌اش باردار است. وی عنوان داشته دخترش که هنوز مجرد می‌باشد قرار است با پدر این فرزند ازدواج نماید.

 

بنابراین گزارش پیلین با پافشاری بر مواضع خود، نه تنها دخترش را به دلیل داشتن رابطه سرزنش نکرده است، بلکه او را به خاطر تصمیم به نگه داشتن نوزاد مایه افتخار خود دانسته است. وی معتقد است این اتفاق باعث رشد سریعتر دخترش خواهد بود.

یک منبع ناشناس از حزب جمهوریخواه اعلام داشته مک کین پیش از اعلام سارا پیلین به عنوان معاون خود از ماجرای دختر او خبر داشته است. پیش از این نیز شایعاتی وجود داشت که فرزند پنجم سارا پیلین در حقیقت از همین دختر او متولد شده است. این خبر باعث تقویت این شایعات گردیده است.

در پی اعلام این خبر کنفرانس مطبوعاتی مک کین که قرار بود سارا پیلین نیز در آن حضور داشته باشد، لغو گردید. انتظار می‌رود انتشار این خبر شوک عظیمی در میان هواداران محافظه‌کار و مسیحیان اونجلیکال این حزب ایجاد کرده و از محبوبیت مک کین شدیدا بکاهد.