کاش دست به چاقو نمی شدم


images/20070717/killer.jpg :روز گذشته ، جوانی که متهم است به دلیل علاقه به یک دختر با رقیب خود درگیر شده و او را به قتل رسانده است ، مقابل بازپرس ویژه قتل تهران با صراحت به این جنایت اعتراف کرد.
به گزارش «جام جم» حادثه بعدازظهر روز ۱۷فروردین امسال در منطقه نظام آباد در حالی روی داد که مردی در تماس با پلیس ، از قتل جوان ۲۷ساله ای به نام امیر، ماموران را مطلع کرد و با عزیمت آنها به محل ، موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران گزارش شد.
با تحقیقات مقدماتی از سوی بازپرس حسین اصغرزاده ، مشخص شد این جنایت از سوی جوان ۱۸ساله ای به نام میلاد صورت گرفته که با امیر (مقتول) به خاطر ازدواج با دختر مورد علاقه اش اختلاف داشته و آن روز، به اتفاق ۲نفر از دوستانش ، امیر (مقتول) را به محل کشانده وبا چاقو به قتل رسانده و پس از ارتکاب جنایت ، با کمک همان دوستانش فرار کرده است.
با به دست آمدن این سرنخ ، ماموران در مرحله بعدی ۲متهم را که عامل جنایت را با موتور سیکلت فراری داده بودند، دستگیر کردند و در ادامه ، میلاد نیز از سوی ماموران شعبه ۱۰پلیس آگاهی دستگیر شد.


آخرین دفاعیاتگزارش خبرنگار ما حاکی است ، روز گذشته ، هر سه متهم برای آخرین دفاع مقابل بازپرس ویژه قتل تهران قرار گرفتند و میلاد، عامل جنایت با اعتراف صریح عنوان کرد، کاش چاقو در دست نمی گرفت و اکنون از جنایتی که مرتکب شده ، بشدت پشیمان است.
در ادامه تحقیقات ، ۲متهم دیگر پرونده عنوان کردند، تصور نمی کردند میلاد به انگیزه جنایت ، آنها را با خود همراه کرده است.
بازپرس جنایی پس از پایان تحقیقات به خبرنگار ما گفت: این پرونده ، تحقیقات خود را به پایان رسانده است و در چند روز آینده ، با صدور کیفرخواست پرونده به دادگاه کیفری استان تهران ارسال خواهد شد تا هر سه متهم ، محاکمه و حکم قانونی در ارتباط با جنایت دوئل عشقی صادر شود.