کاظمیان: حالا هان برود کسانی راکه دوست داشت بیاورد!

جواد کاظمیان با قراردادی یک ساله به الشعب امارات پیوست.


کاظمیان درباره‌ی این انتقال ناگهانی به خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت:« خودم هنوز نمی‌دانم چه کاری کرده‌ام. هنوز در این شوک هستم.»


بازیکن تیم ملی ایران دلیل این انتقال را این چنین توضیح داد:« نمی‌خواهم بگویم که مشکل مالی نداشتم اما، هر جوری بود مانند چند سال گذشته با آن کنار می‌آمدم. مشکل من چیز دیگری بود. سوال من این است بازیکنانی مانند کاویانپور، انتظاری و انصاریان به بهانه‌های مختلف کادر فنی از تیم جدا شده‌اند و کسان دیگری جایشان را گرفتند. چرا کار باید به جایی برسد که انصاریان پس از چند سال بازی کردن در پرسپولیس از استقلال سر دربیاورد یا انتظاری به راه‌آهن برود؟ البته این نقل و انتقالات در همه جای دنیا طبیعی است اما، مساله در پرسپولیس فرق می‌کرد.»


پرسپولیس که در این فصل نقل و انتقالات پرتکاپو بوده است اکنون بازیکن خوبی را از دست داد. کاظمیان ادامه داد:« معاون مالی باشگاه (عبدیایی) به من چک‌های قلابی داد که هیچ اعتباری نداشتند. اما، من هیچ چیز نگفتم چون یک سال بود که این پول را طلب داشتم و می‌دانستم که یک روز پول قراردادم را می‌گیرم.»


جواد کاظمیان درباره‌ی مدیریت باشگاه گفت:« هیچ گلایه‌ای از انصاری‌فرد ندارم. کارنامه‌ی وی برای همه روشن است. او در زمینه‌ی قراردادم همه‌ی تلاشش را کرد. اما، نمی‌دانم چرا امروز باشگاه را به دست کسانی مانند هان یا خشایار محسنی داده‌اند. همه می‌دانند که چه علاقه‌ای به پرسپولیس دارم. از بوخوم وکایزرسلاترن پیشنهاد داشته‌ام. اما، دوست داشتم در پرسپولیس بمانم چرا که پیش از هر چیزی به خانواده‌ام نزدیک بودم و این مهم‌ترین نکته بود. در ضمن می‌دانستم که پرسپولیس وضعیت خوبی دارد و ما شانس زیادی برای قهرمانی در جام حذفی داریم اما، این اتفاق رخ نداد.»


آری هان سرمربی پرسپولیس در گفت‌وگو‌هایش به این که کاظمیان هم می‌تواند باشگاه را ترک کند اشاره کرده بود. نماینده‌ی ایرانی جدید فوتبال امارات درباره‌ی این اظهار نظر مربی هلندی به ایسنا گفت:« مشکلی نیست من هم رفتم. اکنون آنها بروند کسانی را که دوست دارند بیاورند. تنها نمی‌دانم چرا ابهت باشگاهی مانند پرسپولیس باید به دست واسطه‌ای پایین بیاید.»


نکته‌ی جالب این است که کاظمیان از این انتقال راضی نیست:« راضی نیستم. دوست داشتم بمانم اما، می‌دانستم اگر بمانم در آینده با هان به مشکل برمی‌خورم.»


جواد کاظمیان در پایان به هواداران پرسپولیس هم پیامی داد:« از آنها می‌خواهم من را ببخشند. کادر فنی با رفتارش من را در مقابل عمل انجام شده قرار داد. مطمئن هستم که روزی برمی‌گردم.»