دانلود کتاب صوتی استاد عشق (زندگینامه پروفسور حسابی)

دانلود کتاب صوتی رایگان بیوگرافی پروفسور حسابی پدر فیزیک ایران

دانلود کتاب صوتی استاد عشق

توضیحات کلی کتاب صوتی از خبرینه:

اگه فکر می کنید تو زندگیتون خیلی سختی کشیدید، با شنیدن این کتاب، همه‌ی سختی‌هاتون رو فراموش می‌کنید! هیچ کدوم از شما به اندازه‌ی پروفسور محمود حسابی تو زندگیش مصیبت ندیده، از اول بچگیش گرفته که پدرش اون و مادرش رو تو کشور غریب ول می‌کنه تا بزرگ شدن با زحمت و فقر و خوندن رشته‌های مختلف علمی که در ظاهر هیچ ارتباطی به هم نداشتن و… شنیدن این کتاب نیازی به توصیه نداره. حتماً گوش کنید!

|| ۳۰ MB + لینک مستقیم  ||

 

دانلود کتاب صوتی استاد عشق نوشته ایرج حسابی

کتاب «استاد عشق» نوشته‌ی «ایرج حسابی» به شرح زندگی و تلاش‌های پروفسور محمود حسابی، پدر علم فیزیک و مهندسی نوین ایران می‌پردازد. در توضیح پشت جلد آمده است: «پروفسور حسابی در بازگویی روزهای واپسین از همه می‌گویند؛ از پدر، مادربزرگ، همسر و هر کس که در گذر زندگی دستی و آغوشی به مهربانی به سویشان گشوده‌اند. از مادربزرگ خود بارها با لفظ خانم می‌کنند و آن جا که فرزندانشان در پرسشی ناخواسته و نابه‌هنگام از لفظ خانم و آقا و تأکید می‌گویند: «خانم و آقا بودن آسان نیست، سابقه، تربیت و نجابت باید فراهم باشد. ایمان و اعتقاد از ارکان خانم و آقا بودن است، اگر خانم و آقایی به این مرتبه برسند، می‌دانند که چه کارهایی باید انجام دهند و چه کارهایی نباید انجام دهند. یا به قول حافظ آن قدر هست که بانگ جرسی می آید… خانم و آقا هیچ‌گاه دروغ نمی‌گویند و در نشست و برخاست و خیلی از مسائل اجتماعی آداب لازم را رعایت می‌کنند.» هم اکنون نسخه صوتی این کتاب در خبرینه ارائه شده است.

دانلود فایل صوتی کتاب زندگی نامه دکتر محمود حسابی فیزیک دان برجسته

کتاب صوتی چیه؟ برا اونایی که حوصله خوندن کتاب ندارن، راه جالبی برای اطلاع پیدا کردن از محتوای کتاب‌ها وجود داره. چند سالیه که کتاب‌های صوتی داره باب می‌شه. کتاب صوتی به این معناس که یه نفر از روی کتاب چاپی می‌خونه و فایل صوتی رو در اختیار بقیه قرار می‌ده. اینطوری فقط کافیه توسط هر دستگاه پخش mp3 فایل صوتی رو پخش کنید و فقط به کتاب گوش بدید!

نویسنده: ایرج حسابی فرزند دکتر حسابی
حجم : ۳۰ Mb
فرمت : Mp3

دانلود کتاب صوتی با لینک مستقیم
دانـــــــــــــــلود
دانلود کتاب صوتی رایگان استاد عشق و زندگی پروفسور حسابی به قلم ایرج حسابیدانلود کتاب صوتی زندگی نامه پروفسور حسابی


برچسب‌های کلیدی:
استاد عشق, دانلود زندگینامه پروفسور حسابی با لینک مستقیم, دانلود کتاب استاد عشق, دانلود کتاب زندگینامه دکتر حسابی, دانلود کتاب صوتی، دانلود فایل صوتی کتاب زندگی‌نامه پروفسور حسابی به قلم ایرج حسابی، کتاب صوتی و گویا با موضوع زندگی نامه محمود حسابی پدر علم فیزیک و مهندسی نوین ایران