محصولات دانلودی

کروم بدون هشدار امنیتی

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم کلیک ، نصب یک نرم‌افزار امنیتی مناسب در این موارد می‌‌تواند میزان خطرات احتمالی را تا حد زیادی کاهش دهد، اما کنار نرم‌افزار امنیتی نصب شده روی رایانه شما، گوگل نیز سایت‌‌های مخرب را بررسی کرده و علاوه‌بر مشخص‌سازی این سایت‌‌ها در موتور جستجوگر خود، از دسترسی به آن‌ها توسط مرورگر کروم جلوگیری می‌‌کند. به‌عبارت دیگر چنانچه شما از مرورگر کروم استفاده کنید و بخواهید به سایتی که توسط گوگل دارای کدهای مخرب شناسایی شده است مراجعه کنید، این کار امکان‌پذیر نیست و گوگل هشداری مبنی بر مخرب بودن صفحه مورد تقاضا را به شما نمایش می‌‌دهد.

گاهی این هشدار به‌دلیل به‌روز نبودن بانک اطلاعاتی گوگل مشاهده می‌‌شود و ممکن است شما از پاک بودن صفحه وب موردنظر اطمینان داشته باشید یا به دلایلی دیگر بخواهید قابلیت امنیتی موجود در کروم را غیرفعال کنید تا به این قبیل سایت‌‌ها نیز دسترسی داشته باشید. در این شرایط می‌‌توانید برای غیرفعال کردن این ویژگی امنیتی در کروم به روش زیر عمل کنید:

۱‌ـ مرورگر کروم را اجرا کرده و پس از کلیک روی آیکون همبرگری منوی اصلی روی گزینه‌ Settings کلیک کنید.

۲‌ـ صفحه تنظیمات را به پایین اسکرول کرده و روی گزینه ‌ show advanced settings کلیک کنید.

۳‌ـ به بخش Privacy مراجعه کرده و علامت چک‌مارک کنار گزینه ‌ Protect you and your device from dangerous sites را غیرفعال‌کنید.

۴‌ـ یک‌بار مرورگر را بسته و پس از اجرای مجدد به سایت‌‌های موردنظر خود مراجعه کنید. (چنانچه با پیام هشدار کروم مواجه شدید باید حافظه‌کش مرورگر را یک‌بار تخلیه کنید)

مطلب بالا در حوزه فن‌آوری اطلاعات و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳۱ May 2016 | 1:43 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد سریال نود۳۲ nod32 ۱۵ شهریور ۸۹