محصولات دانلودی

کرونا “ناکارآمدی نظام_سرمایه‌داری” را به رخ غرب کشید

ناکارآمدی اروپا و آمریکا در کنترل بیماری کرونا

سایت بی‌بی‌سی در مطلبی با عنوان «بحران کرونا و ناکارآمدی نظام سرمایه‌داری»:

🔸نظام توزیع کالا در سیستم اقتصادی در جهان خصوصا در کشورهای اروپایی و غربی، بر مبنای بازار تنظیم شده است. به عبارت دیگر سیستم سرمایه‌داری بر مبنای بازار مصرف، کالا تولید می‌کند و حتی دست به بازار سازی هم می‌زند. به عبارت دیگر فراتر از نیاز، سعی در ایجاد نیاز کاذب می‌کند تا مصرف افزایش یابد. مردم نیز خود را با همین نظام هماهنگ کرده‌اند.

🔹اما در هنگامه مواجهه با بحران کرونا، ضعف این سیستم مجددا آشکار شد و جامعه مصرف‌گرای غربی در مواجهه با این بحران، به‌سرعت دچار رویکرد حفظ بقا شد و هجوم هیجانی مردم برای خرید، قفسه‌‌ها را خالی از کالا کرد؛ سیستمی که دقیقا در هنگامه بحران‌ها کارآمدی خود را از دست می‌دهد.

🔸 نظام سرمایه‌داری جهانی در مواجهه با بحران کرونا در ضعف به‌سر می‌برد و چندین هفته زمان برد تا با تغییر در چارچوب‌های پیشین، مجددا به سیستمی مبتنی بر سود همه و نه سود سرمایه‌دار، تغییر روش دهد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما