محصولات دانلودی

کری: اکنون وقت مناسبی برای تحریم‌ ایران نیست

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین، کری روز گذشته (چهارشنبه) در جلسه استماع در یکی از کمیته‌‌های فرعی سنا از سناتورها خواست پیش از تصمیم‌گیری درباره اعمال تحریم‌‌های بیش‌تر علیه ایران منتظر چگونگی تداوم توافق هسته‌ای باشند.

روزنامه واشنگتن‌پست می‌‌گوید هم‌اکنون قانونگذاران در حال بررسی قانونی هستند که آزمایش‌‌های موشکی و حقوق بشر را در ایران هدف قرار خواهد داد. آن‌ها همچنین درصدد تمدید «قانون تحریم‌‌های ایران» هستند که در انتهای سال جاری میلادی پایان خواهد یافت. جمهوری‌خواهان بالاخص درباره بازداشت تفنگداران دریایی آمریکا توسط ایران در ماه ژانویه خشمگین هستند.

اما کری می‌‌گوید: «فکر نمی‌کنم نیازی به عجله باشد. من مایلم ببینم اجرای توافق هسته‌ای چگونه به پیش می‌‌رود تا هرچه می‌‌خواهیم انجام دهیم بر اساس آن فرآیند باشد».

یک روز پس از آنکه توافق هسته‌ای ایران وارد مرحله اجرا شد، دولت اوباما تحریم‌‌های جدیدی را علیه ۱۱ فرد و نهاد ایرانی درگیر در برنامه موشک‌‌های بالستیک اعمال کرد، اما جمهوری‌خواهان خواستار اعمال فشار بیشتری هستند.

کری در ادامه سخنان خود به توافق هسته‌ای با ایران به‌عنوان عنصری کلیدی در آزادی سریع ۱۰ نظامی آمریکایی که در آب‌‌های ایران بازداشت شده بودند، اشاره کرد.

وی گفت: «اگر ما این توافق را نداشتیم و من دارای رابطه‌ با وزیر خارجه ایران نبودم، در این صورت ممکن بود آن‌ها گروگان مانده و هنوز هم آنجا باشند».

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۵ February 2016 | 6:24 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما