«کشتارگاه» به بهانه خشونت پنهان رد شد/ «غروب» به ارشاد می‌‌رود

امیراحمد انصاری کارگردان سینما در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به فیلمنامه «کشتارگاه» گفت: مدتی پیش برای فیلمنامه «کشتارگاه» درخواست پروانه ساخت داده بودم که به این فیلمنامه به بهانه داشتن خشونت پنهان از سوی شورای صدور پروانه ساخت رد شد.

وی ادامه داد: اعضای شورای پروانه ساخت معتقد بودند که این فیلمنامه به نوعی تبلیغ جنایت در جامعه را می‌ کند و همین مساله سبب شد فیلمنامه بدون آن که اصلاحیه ای شامل آن شود، از سوی این شورا رد شود.

کارگردان فیلم سینمایی «هاری» تأکید نمود: به تازگی فیلمنامه یک اثر سینمایی با نام «غروب» را به شورای پروانه ساخت ارایه کردم که در صورت صدور پروانه ساخت، بلافاصله آن را جلوی دوربین می‌ برم.

وی با اشاره به اینکه فیلمنامه «غروب» چهارشنبه آینده مورد بررسی قرار می‌ گیرد، تأکید نمود: این فیلمنامه داستان کشمکش ‌های ۲ خانواده بعد از جدایی از هم بوده که دارای ۶ شخصیت اصلی است.

انصاری در پایان گفت: «غروب» یک اثر خانوادگی اجتماعی است که در تهران فیلمبرداری می‌ شود. این داستان فصل خاصی برای فیلمبرداری نمی خواهد به همین دلیل در هر زمانی می‌ توانیم پروژه را جلوی دوربین ببریم.

این کارگردان پیش از این اعلام کرده بود که «کشتارگاه» داستان ۷ قاتل است که از دادگاه تبرئه شده اند و به صورت تصادفی در یک خانه دور هم جمع می‌ شوند.