محصولات دانلودی

کفاشیان : استعفای من شایعه است

رئیس فدراسیون فوتبال می گوید :استعفای من از فدراسیون فوتبال و سرپرست شدنم در فدراسیون دو ومیدانی شایعه است ؛ زیرا مقررات فیفا اجازه نمی‌دهد تغییرات سایر فدراسیون‌ها در فوتبال صورت گیرد .


 علی کفاشیان ، در نشست کمیته فنی فدراسیون فوتبال که روز دوشنبه در تالار جلسات ساختمان محل اردوی تیم های ملی در تهران بر گزار شد ، با رد شایعه‌ درخواست سازمان تربیت بدنی برای استعفایش افزود : سازمان تربیت بدنی از فدراسیون فوتبال حمایت کرده و کسی هم از من نخواسته که استعفا بدهم.
 وی درباره‌ شایعات تغییرات مدیریتی در فدراسیون فوتبال گفت: ساختار فدراسیون فوتبال طوری نیست که هر تغییر و تحولی امکان‌پذیر باشد.
 وی اضافه کرد : براساس نظر مجمع فدراسیون فوتبال دو سال پیش کادرکنونی به عنوان مسوولان جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شدند و ما دو سال دیگر و تا زمان تشکیل مجمع بعدی همچنان در فدراسیون فوتبال خواهیم ماند و مطمئنا همه شایعاتی که مطرح می‌شود، فقط به فوتبال ایران ضربه می‌زند و به نفع فوتبال نیست.
 کفاشیان تصریح کرد: به یقین سازمان تربیت بدنی به مسائل مربوط به فدراسیون فوتبال آگاهی دارد و حتی از فدراسیون فوتبال نیز حمایت کرده است.
 رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا گزینه هایی که برای فدراسیون فوتبال مطرح شده اند در حد شایعه هستند یا نه گفت: بله این خبرها شایعه است باید بگویم مقررات فیفا، کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال اجازه نمی‌دهد که تغییراتی مانند تغییرات دیگر فدراسیون‌ها در فدراسیون فوتبال صورت گیرد.
 کفاشیان در پاسخ به این سوال که آیا کسی از شما خواسته است استعفا بدهید هم می گوید: کسی از من چنین درخواستی نکرده است و اگر حتی بخواهم استعفا بدهم، هشت تا نه ماه طول می‌کشد تا رییس بعدی انتخاب شود و تغییر مدیریت به نفع فوتبال ایران نیست و این روند به فوتبال ایران ضربه خواهد زد.


فوتبال۳

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 646
  • ۰۹ آذر ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما