کلکسیون دخترانه «دولچه و گابانا»، بهار ۲۰۱۶

 برترین
‌ها:
شاید این جمله را بارها شنیده باشید، ولی حقیقت این است که دومنیکو دولچه و استفانو گابانا از استادان مد ایتالیایی و دو طراح مد از بهترین ‌های دنیای فشن هستند. کلکسیون ‌های پوشاک زنانه و مردانه و بچگانه این دو طراح گواهی بر استعداد خارق العاده آن‌ها در طراحی و خلق زیباترین پوشاک در این صنعت است.

کلکسیون تابستان 2016 پوشاک دخترانه دولچه و گابانا

برند دولچه و گابانا (Dolce & Gabbana) در سال ۱۹۸۵ تأسیس شد و از آن پس بود که دومنیکو و استفانو بر سکوهای دفیله ‌های مطرح دنیا حکومت کردند و به چهره ‌های مشهور و ستاره ‌های بزرگ دنیا چه خانم ‌ها و چه آقایان، لباس پوشاندند و با سبک ویژه خود و کدهای خاص دی اند جی، پوشاک و اکسسوارهایی خلق کردند که به راستی چشم ‌ها را نوازش می‌ دهند.

جالب اینجا است که استعداد این دو طراح فقط محدود به طراحی و خلق زیباترین پوشاک برای بانوان و آقایان نمی شود، بلکه دومنیکو و استفانو ذهنی خلاق و سلیقه ای بی بدیل در طراحی پوشاک زیبا و در عین حال لوکس برای کودکان دارند.

در فصل ‌های گذشته دیدیم که چقدر پوشاک و لباس ‌های دخترانه و پسرانه دولچه و گابانا موردپسند مشتریان همیشگی این برند بود و چقدر ایده جزیره سیسیل و زیبایی ‌های آن حیرت و تحسین همگان را برانگیخت و حتی علاقه و توجه کسانی که به فشن و مد علاقه ندارند را نیز جلب نمود.

کلکسیون تابستان 2016 پوشاک دخترانه دولچه و گابانا

این بار نیز این دو طراح سوژه مورد علاقه خود یعنی ایتالیا (با شعار ItaliaIsLove) و شهرها و جزیره ‌های آن از جمله آمالفی، کاپری، تائورمینا و پورتوفینو و جاذبه ‌های توریستی آن از جمله برج کج پیزا و کولوسیوم و همچنین حیوانات، گل ‌های زیبای شقایق و مینا و مهمتر از همه گاری سیسیلی (Carretto Siciliano) را دستمایه طراحی پوشاک برای همه سنین از کودک گرفته تا بزرگسال قرار داده اند.

 یکی از ایده ‌های جالب کلکسیون ‌های ۲۰۱۶ دولچه و گابانا وجود دائمی لیمو در طراحی پوشاک و اکسسوارها است. کلکسیون بهار ۲۰۱۶ پوشاک دخترانه دولچه و گابانا که حول ایده گاری سیسیلی و گل ‌ها می‌ گردد را در زیر مشاهده می‌ کنید.

مطلب بالا در گروه زیبایی و مد و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۱ February 2016 | 9:55 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.