دانلود کلیپ گریه کردن خاله شادونه در برنامه زنده

گریه و اشک خاله شادونه تو تلویزیون

دانلود کلیپ تأسف بار گریه کردن خاله شادونه در برنامه زنده بخاطر کشته شدن ۳ کودک

توضیحات کلی کلیپ از خبرینه:

حتما خبر کشته شدن ۳ کودک در حادثه خرمدره استان زنجان رو شنیدید. اما جالب تر از اون حادثه، حضور خاله شادونه بعد از اون اتفاق تلخ در برنامه زنده تلویزیونی شبکه دو بود. اون وقتی صحبتش رو شروع کرد چند ثانیه بیشتر نتونست خودش رو کنترل کنه و به گریه افتاد…

|| ۳۵ MB + کیفیت خوب + ۲ فیلم + لینک مستقیم  ||

دانلود کلیپ گریه نمودن خاله شادونه تو تلویزیون

روز ۲۱اردیبهشت ۹۱ برنامه ای از سوی بخش خصوصی در سالن شهر ورزشی شهدای خرمدره که اجرای آن را ملیکا زارعی(خاله  شادونه) بر عهده داشت برگزار شدو بر اثر یک حادثه در محل اجرای این برنامه ۳ کودک جان خود را از دست دادند.
این کودکان به نام های نگار صالحی (۷ ساله)، مهدی مولایی (۷ ساله) و بهاره شادمهر (۶ ساله) بر اثر ازدحام در زمان خروج از  سالن ورزشی خرمدره که  برنامه”خاله شاودنه” در آن در حال اجرا بوده است کشته شدند. پس از این حادثه خاله شادونه پیام تسلیتی نوشته و در آن گفته بود که تا مدتی به علت تاملات روحی در تلویزیون برای بچه ها برنامه اجرا نخواهد کرد.
اما در روز عصر جمعه ۲۹ اردیبشهت وی در حالی که روسری عزا به سر و یک شال سیاه به گردن آویخته بود با چشمانی اشک بار برای تنها چند دقیقه در برنامه زنده خود بر صفحه تلویزیون ظاهر شد و به اتفاقی که برایش به تازگی رخ داده اشاره کرد.
او که بسیار افسرده و غمگین بود از همه بچه ها خواست تا برای کودکانی که دیگر در میان آنها نیستند و برای به دست آوردن روحیه دوباره اش دعا کنند و درحالی که صحبت می کرد به گریه افتاد.

ادامه برنامه توسط مجریان دیگری اجرا شد اما مجری برنامه در دقایق پایانی برنامه از خاله شادونه خواست تا یک بار دیگر به استودیو بیاید.این بار هم وی در حالی که هنوز حال مساعدی نداشت ، با گریه و زاری با بچه ها سخن می گفت.
او بعد از اجرای سرودی غمگین برنامه پخش شده را به کودکان جان باخته در حادثه خرمدره تقدیم کرد و صراحتا نام آنها را بیان کرد.

خاله شادونه و ماجرای کشته شدن 3 کودک در خرمدره زنجان

فیلم حضور خاله شادونه در ابتدای برنامه:
کیفیت :  خوب
حجم : ۴٫۴۳ Mb
فرمت : Flv
زمان : ۳ دقیقه

دانلود کلیپ با لینک مستقیم
دانـــــــــــــــلود

 

فیلم حضور خاله شادونه در انتهای برنامه:
کیفیت :  خوب
حجم : ۳۰ MB
فرمت : Mp4
زمان : ۴ دقیقه

دانلود کلیپ با لینک مستقیم
دانـــــــــــــــلود

کلیپ تأثیرگذار و ناراحت کننده ضبط شده از تلویزیون؛ در رابطه با ماجرای حادثه خرمدره استان زنجان

دانلود کلیپ گریه کردن خاله شادونه

برچسب‌های کلیدی: حادثه خرمدره زنجانخاله شادونه یا ملیکا زارعیدانلود فیلم کامل گریه کردن خاله شادونهدانلود فیلم گریه کردن خاله شادونه آخر برنامهدانلود فیلم گریه کردن خاله شادونه اول برنامهدانلود گریه کردن خاله شادونه با لینک مستقیمفیلم گریه کردن خاله شادونهماجرای خاله شادونه و کشته شدن ۳ کودکملیکا زارعی در تلویزیون گریه کردگریه خاله شادونه

یک نظر برای "دانلود کلیپ گریه کردن خاله شادونه در برنامه زنده" ارسال شده
  1. حسین گفت:

    داداش – بی زحمت این کلیپ گریه کردن خاله شادونه توی آخر برنامه رو بصورت جدا و با حجم کم برای دانلود بزار – مثل کلیپ ابتدای برنامه – من هر جا گشتم فقط اول برنامه شادونه رو گذاشتن ولی من آخر برنامه رو میخواستم اما حجمش خیلی بالاست و سرعت من هم پایین – بی زحمت اگه تونستی یه تیکه شعر خوندن و آخر برنامه رو با حجم زیر ۵ مگ بزاری ممنون میشم.
    دمت گرم

نظرات بسته شده است.