کمدی تازه شاهرخ خان

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین ، این درام خانوادگی جوان پسند با نام موقت «توریست» جلوی دوربین می‌ رود. زمان نمایش عمومی فیلم، نام آن تغییر خواهد کرد.

آنوشکا شارما که در سال ۲۰۰۸ با بازی در نقش مقابل شاهرخ خان در «رب نا بنا جودی» کار بازیگری را شروع کرد، در «توریست» دوباره با این بازیگر همبازی می‌ شود.

در داستان فیلم، شاهرخ خان در نقش یک توریست سیک ظاهر می‌ شود که در زمان یک سفر تفریحی، با ماجراجویی ‌های غیرمنتظره ای روبرو می‌ شود.

هنوز اطلاعی از نقش آنوشکا شارما در دست نیست. کل صحنه ‌های «توریست» در دو شهر لندن انگلستان و پنجاب هند فیلم برداری خواهد شد.

رسانه ‌های گروهی هند می‌ گویند کلید فیلمبرداری فیلم، اواسط فصل تابستان امسال زده می‌ شود. از قرار معلوم، هزینه ‌های تولید این کمدی ماجراجویانه خیلی بالا نیست.

شاهرخ خان و آنوشکا شارما دو سال قبل در فیلم پرفروش «تا وقتی زنده هستم» هم با یکدیگر همبازی بودند. این فیلم آخرین ساخته سینمایی یاش چوپرا فیلم ساز و تهیه کننده کهنه کار هندی بود.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۳ April 2016 | 10:09 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.