محصولات دانلودی

کناره‌گیری عربستان از لیگ قهرمانان آسیا؟

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم ورزشی ، تابناک ورزشی نوشت: «یک روزنامه عربستانی به گمانه‌زنی‌‌ها درباره آخرین تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا و کناره‌گیری تیم‌‌های عربستانی از لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

بخش اینترنتی روزنامه «السبق» عربستان روز گذشته در گزارشی، شایعه کناره‌گیری تیم‌‌های عربستانی از لیگ قهرمانان آسیا را برگرفته از یک منبع آگاه رد نمود.

این روزنامه نوشت: «امروز (جمعه) اخباری مبنی بر مخالفت کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست عربستان برای بازی با تیم‌‌های ایرانی در زمین بی‌طرف منتشر شد که این به معنای کناره‌گیری تیم‌‌های عربستانی از لیگ قهرمانان آسیا است. با این حال یک منبع آگاه اعلام نمود که کمیته مسابقات AFC روز پانزدهم مارس را به عنوان آخرین موعد مشخص شدن مکان مسابقات دیدار تیم‌‌های ایرانی و عربستانی تعیین کرده است.»

در ادامه این گزارش آمده است: « این زمان اضافه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حل مشکل بین دو کشور ایران و عربستان داده شده است. طبق اعلام این منبع آگاه، کشورهای قطر و امارات هم آمادگی خود را برای میزبانی از تیم‌‌های ایرانی اعلام کرده‌اند.»

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۷ February 2016 | 5:17 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 19
  • ۰۸ اسفند ۹۴
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما