کودک فروخته شده تحویل خانواده اش شد

با شکایت والدین یک دختر بچه که ۳ سال پیش ، فرزند خود را به دلیل فقر مالی فروخته بودند با صدور دستور قضایی دختر ۳ ساله تحویل والدین خود شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، چندی پیش پدر دختر بچه ۳ ساله ای با مراجعه به دادسرای جنایی با ارائه شکایتی عنوان کرد ۳ سال پیش در بیمارستان… پس از آن که همسرم فرزند دختری به دنیا آورد ، از آنجایی که دچار فقرمالی بودیم به توصیه فردی که در این بیمارستان حضور داشت با دریافت ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فرزند خود را فروختیم.
مرد شاکی افزود: پس از این ماجرا احساس کردیم دچار یک گناه بزرگ شده ایم لذا تلاش ما برای بازپس گیری فرزندمان بی نتیجه ماند و با مراجعه به فردی که به عنوان واسطه اقدام به خرید فرزندمان کرده بود ، او عنوان کرد ، فرزند ما یک روز پس از آن که در اختیار او قرار گرفته دچار ناراحتی تنفسی شده و جان باخته است.
مرد شاکی افزود: پس از این ماجرا پیگیری های من ادامه داشت تا این که متوجه شدم فرد واسطه دروغ گفته و او را به یک زوج فروخته است.
به دنبال این شکایت دستور قضایی لازم صادر شد و با دستگیری فرد واسطه وی ابتدا منکر خرید فرزند مرد شاکی شد اما در ادامه اعتراف کرد با قیمت بالایی فرزند آنها را به زوج دیگری فروخته است.
به دنبال این اعترافات ماموران در مرحله بعدی این زوج را شناسایی و پس از اظهارات آنها مبنی بر خریداری نوزاد ، بازپرس جنایی دستور داد تا کودک فروخته شده تحویل خانواده اش شود.