کوروشی: سید جلال نقش ویژه ای در دعوت شدنم به تیم ملی دارد

مدافع ملی پوش تیم فوتبال نفت تهران بیان کرد: برخلاف تصور برخی رسانه ‌ها، من سابقه بازی برای تیم ملی را دارم و نخستین بار نیست که به اردو دعوت می‌ شوم.

کوروشی: سید جلال نقش ویژه ای در دعوت شدنم به تیم ملی داردسیامک کوروشی در گفت‌وگو با مُخبر فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ؛درباره دعوت به تیم ملی بیان نمود: در ابتدا باید بگویم برخی رسانه ‌ها به اشتباه اطلاع رسانی کرده اند که من برای نخستین بار به تیم ملی دعوت شده ام ، اما این گونه نیست چرا که چهار سال پیش با دعوت کی روش تیم ملی را در رقابت ‌های غرب آسیا همراهی کردم و حتی یک بازی ملی در کارنامه دارم.

وی افزود: افتخار می‌ کنم که بار دیگر به اردوهای تیم ملی دعوت می‌ شوم. برای رسیدن به این هدف تلاش زیادی کردم و خوشحالم که سرمربی تیم ملی مزد تلاش هایم را داد. این که دروازه بان و مدافعان نفت تهران به تیم ملی دعوت می‌ شوند، نشان می‌ دهد که عملکرد دومین خط دفاعی برتر لیگ از سوی کادرفنی تیم ملی دیده شده است.

کوروشی درباره نقش سیدجلال حسینی در دعوت وی به اردوی جدید تیم ملی بیان نمود: با ورود سید جلال به نفت و مشاوره ‌های وی، ذهنیت فوتبالی مت تا حد زیادی تغییر نمود. سید جلال تمرین ‌های اضافه زیادی با من انجام می‌ داد و خدا را شکر که بهره گیری من از تجربیات این مدافع ارزشمند، جواب داد. در واقع تا حدودی خودم را مدیون سید جلال می‌ دانم.

وی ادامه داد: انگیزه زیادی برای اثبات خودم در تمرینات تیم ملی دارم  و برای این منظور یک گام عقب نمی کشم. یقین بدانید در اردوهای تیم ملی تلاشم را افزایش می‌ دهم و سعی می‌ کنم جایگاه خوبی در تیم ملی به دست آورم.

کوروشی درباره فروش باشگاه نفت تهران بیان نمود: لیگ برتر به پایان رسیده و من حدود ۷۰ درصد مبلغ قراردادم را دریافت نکرده ام. امیدوارم هر اتفاقی درباره فروش باشگاه نفت رقم می‌ خورد، ابتدا مطالبات بازیکنان پرداخت شود. همچنین مسئولان باید تدبیری اتخاذ کنند که سرنوشت پاس تهران برای نفت تکرار نشود.

مدافع تیم نفت تهران درخصوص پیشنهادات خود از سایر تیم ‌های لیگ برتری بیان کرد: ترجیح می‌ دهم در این باره صحبت چندانی نکنم چرا که زمان زیادی تا پایان فصل نقل و انتقالات باقی ماتده است. هر چند مدیربرنامه هایم پیشنهادات یکی ۲ تیم لیگ برتری را بررسی می‌ کند.