کوله پشتی چهار ساله می شود

 
    
    برنامه کوله پشتی با اجرای فرزاد حسنی و تهیه کنندگی علی زاهدی از سه سال پیش فعالیت خود را آغاز کرد و توانست توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. از این رو در چهارمین سال پیاپی این برنامه از شنبه ۱۶ تیر ماه به روی آنتن می رود.

    علی زاهدی تاش تهیه‌کننده‌ی این برنامه در گفتگو با ایسنا با اعلام این خبر ادامه داد: سری جدید این برنامه از شنبه ـ ۱۶ تیر ماه ـ ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود و در سایر روزهای هفته ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه پخش می‌شود.
    وی طولانی‌تر بودن زمان سریال «سالهای برف و بنفشه» را علت پخش «کوله پشتی»‌ در ساعت ۲۱ در روزهای شنبه‌ دانست.
    زاهدی تاش درباره‌ی بخشهای این برنامه گفت: ممکن است «آیتم‌»‌های «کوله‌پشتی» ‌ربطی به‌موضوع اصلی برنامه نداشته باشد، به‌عنوان نمونه در برنامه‌ی درباره‌ی اعتیاد صحبت شود، ولی بخش دیگری به موضوعی چون زنبورداری بپردازد، همین‌طور که یک آیتمی از برنامه درباره‌ی ایران است.
    وی علت این اقدام را بهبود ضرباهنگ «کوله پشتی» دانست.
    زاهدی‌تاش در ادامه با اشاره به دکور «کوله پشتی»‌گفت: دکور این برنامه در سال جاری به‌گونه‌ای طراحی شده است که در برخی از روزهای خاص امکان حضور چهار مهمان خاص به‌عنوان بیننده در استودیو فراهم شود.
    وی درباره‌ی مهمانان سری جدید «کوله پشتی»‌اظهار کرد: در برنامه‌ی سال جاری علاوه بر نخبگان علمی افراد برجسته در عرصه‌های گوناگون مهمان «کوله پشتی» می‌شوند.
    این تهیه‌کننده از اجرای فرزاد حسنی، همانند سال گذشته در سری جدید کوله‌پشتی خبر داد و گفت: او شناسنامه‌ی کوله‌پشتی است.
    وی درباره‌ی عوامل سازنده‌ی این برنامه اظهار کرد:‌ همان افرادی که سالهای قبل «کوله پشتی» را ساختند، در این سری نیز با ما همکاری می‌کنند. البته در برنامه‌ی سال جاری احسان علیخانی تهیه‌ی برخی از بخشها را بر عهده دارد.
    زاهدی در پایان در زمینه‌ی علت ساخت سری جدید «کوله پشتی»‌زیر نظر گروه معارف شبکه سه به ایسنا گفت: سالهای قبل این برنامه درگروه اجتماعی ساخته می‌شد، ولی رویکرد معارفی داشت ولی در سال جاری «کوله پشتی»‌ به سفارش گروه معارف تولید می‌شود، اما به معارف با رویکرد اجتماعی قرار است بپردازد.
    گفتنی است؛ “کوله‌پشتی” هر روز هفته به غیر از جمعه‌ها روی آنتن می‌رود.