کی روش مهمان ویژه باشگاه منچستریونایتد برای لیگ قهرمانان

فینال لیگ قهرمانان در مسکو یک مرد تاثیر گذار داشت که اکنون مرد اول فوتبال ایران است . کارلوس کیروش پرتغالی که اکنون سرمربیگری تیم ایران را برعهده دارد آن فینال با گرمکن مشکی نایکی در لب خط حضور داشت و در طول بازی هم از لب خط منچستر را هدایت می کرد . فرگوسن آنقدر به این مربی اعتقاد دارد که همه چیز منچستریونایتد را در اختیار مرد خوش تیپ پرتغالی قرارداده بود و در نهایت در آن بازی این کارلوس کیروش بود که به همراه بازیکنان منچستر جام قهرمانی اروپارا بالای سر برد. وقتی آنلکا پنالتی آخر را از دست داد دوربین به سمت نیمکت رفت و کارلوس کیروش اولین کسی بود که روی نیمکت خوشحالی کرد و در کنار فرگوسن این موفقیت را جشن گرفت .

فرگوسن دو بار با منچستر توانست قهرمانی لیگ اروپا بدست آوردکه سالهای ۱۹۹۸-۱۹۹۹ و ۲۰۰۷-۲۰۰۸ بود . در فینال مسکو نقش تعیین کننده را برای قهرمانی کیروش داشت که تمام فوتبال اروپا براین مساله اذعان دارند که کیروش مرد تعیین کننده منچستریونایتد درآن قهرمانی بود . بعد از رفتن کیروش از جمع یونایتد ها ؛فرگوسن یکبار دیگرهم به فینال اروپا رسید اما بدون این مربی پرتغالی نتوانست جام قهرمانی را بالای سر ببرد . کیروش اگر چه از جمع یونایتد ها جدا شده است اما هنوز مرد تعیین کننده ای در این باشگاه به حساب می آید و آنجا را خانه خود می داند . هنوز ارتباط بسیار نزدیکی با شخص فرگوسن و رده های بالا و پایین این باشگاه معتبر انگلیسی دارد . کسی که از او به عنوان جانشین فرگوسن یاد می کردند باید هم ارتباطش با این باشگاه نزدیک باشد .
 اکنون که باشگاه منچستریونایتد نقش اصلی را در جشن بزرگ لیگ قهرمانان بازی می کند جای کیروش هم در این جشن ویژه است و باشگاه منچستر یونایتد دعوت نامه رسمی برای کارلوس کیروش فرستاده است تا مهمان ویژه باشگاه منچستریونایتد دراستادیوم ومبلی باشد . کیروش هنوز تصمیم خودرا برای رفتن به معتبر ترین بازی فوتبال اروپا را نگرفته است ولی احتمال اینکه که او دو روزه به انگلیس سفر کند و شاهد فینال لیگ قهرمانان باشد بسیار زیاداست . او بااینکه تیم ملی امید و بزرگسالان در آن مقطع اردو خواهند داشت این احتمال هم وجود دارد که او قید این دعوت را بزند تا بالای سر تیم ملی ایران باشد .آخرین بازی که باشگاه منچستر یونایتد جام قهرمانان را برد کیروش هم در جشن حضور داشت واگر کیروش این دعوت را قبول کند از جایگاه ویژه استادیوم شیک ومبلی بازی را تماشا می کند و علاقه مند خواهد بود که در این بازی شیاطین سرخ جام قهرمانی را بالای سر ببرند . 
چهارشنبه ۲۸/۰۲/۱۳۹۰