کی‌روش: صعود تیم ملی تقدیم به آن‌ها که هیچ حمایتی از ما نداشتند!

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بیان کرد: برد مقابل عمان را به افرادی تقدیم می‌ کنم که هر کاری برای ایجاد تفرقه و ایجاد شبهه انجام دادند.

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد شدید از افرادی که وی را لمپن و دزد خطاب کرده بودند، بیان کرد: این برد تقدیم به افرادی که کاملا هیچ کاری و هیچ حمایتی از تیم ملی نداشتند.

مراتب قدردانی خودم را از افرادی دارم که هر کاری برای ایجاد تفرقه و شک و شبهه انجام دادند و به من دزد و لمپن گفتند.

امروز  به راحتی می‌ توانید رزومه مرا قورت بدهید! امروز خیابان باز است که هر تصمیمی که می‌ خواهند می‌ توانند برای تیم ملی بگیرند.

۹۰ دقیقه حاکمیت خود را به نمایش گذاشتیم

کارلوس کی‌روش پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل عمان در نشست خـبـری بیان کرد: عملکرد خوبی مخصوصا در نیمه اول نشان دادیم. در دو واژه می‌‌توانیم عملکرد تیم ملی را خلاصه کنیم و تیم ملی در ۹۰ دقیقه با قدرت بازی کرد و حاکمیت خودش را نشان داد.

کی روش ادامه داد: ۹۰  دقیقه مقابل تیم و بازیکنان خوبش خوب بازی کردیم و این تیم در طول ۹۰ دقیقه حتی یک ضربه هم به سمت دروازه ما نزد. در نیمه دوم استحقاق داشتیم که دو سه گل دیگر بزنیم اما در ضربه‌‌های آخر دقت کافی را نداشتیم.

کی‌روش تصریح کرد: به اهداف خودمان رسیدیم و  در درجه اول پیروز شدیم و ما به عنوان تیم اول آسیا هم به مرحله بعدی صعود کردیم و توانستیم طبق رده‌بندی فیفا که تیم اول آسیا هستیم به این صدرنشینی ادامه بدهیم. ۱۲ آوریل قرعه کشی مرحله بعد انجام می‌‌شود و در یکی از قرعه‌کشی‌‌های مهم می‌‌توانیم به عنوان تیم اول آسیا حضور داشته باشیم. با نتیجه‌ای که به دست آوردیم مرحله نخست مقدماتی جام جهانی روسیه را به پایان رساندیم و امروز باید خوشحال باشم اما خوشحال نیستم. بخاطر اینکه سفری که تا امروز طی کردیم پرچالش و دشوار بوده است.

وی افزود: می‌‌خواهم این صعود را در درجه اول به هواداران ایرانی که همواره رفتار خوبی با من و کادرم و بازیکنان تیم ملی خوب بوده تقدیم کنم. بعد از آن مراتب تقدیر و قلبی خودم را از بازیکنان ایرانی ابراز کنم. برای تمام کارهایی که بازیکنان در تیم ملی انجام دادند و زحماتی که کشیدند تبریک می‌‌گویم زیرا فوق العاده کار کردند. مطمئنا نمی‌توانم کادرم را فراموش کنم و سختی‌‌های دشواری را پشت سر گذاشتند و برای تیم خیلی زحمت کشیدند و می‌‌خواهم از تک تک اعضای کادرم تشکر کنم. بسیار زحمت کشیدند. در آخر نمی‌توانم چند نفر خاص را فراموش کنم و می‌‌‌خواهم این صعود را به آن‌ها تقدیم کننم. این صعود را به افرادی تقدیم می‌‌کننم که هیچ کاری و هیچ حمایتی از تیم ملی انجام ندادند.

انتهای پیام/

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۹ March 2016 | 10:00 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.