محصولات دانلودی

گام‌‌های سنگین قدم‌‌های چابک

در این رقابت‌‌ها باید ابتدا نتایج حسن تفتیان، دونده سرعت و یکی از پدیده‌‌های دوومیدانی در یک سال اخیر را به همراه رضا قاسمی که از دونده‌‌های المپیکی هستند و مدت‌‌ها پیش جواز المپیک ۲۰۱۶ را کسب کرده بودند،‌ از نتایج ورزشکاران دیگر جدا نمود. طلا و نقره این قهرمانان المپیکی نشان داد،‌ آن‌ها در مسیر آماده‌سازی خود گام‌‌های مطمئنی برداشته‌اند.

سپیده توکلی با وجود ناکامی در دوره قبل این مسابقه‌‌ها همین طور بازی‌‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون تلاش نمود در قطر به مدال برسد. در بررسی ماده به ماده می‌‌بینیم در موادی که از این ورزشکار انتظار عملکرد بهتری می‌‌رفت، نتوانست نتایج مطلوبی بگیرد و در آخر با اعتراض روی عملکرد ورزشکار هندی در دوی ۸۰۰ متر مدال خود را از برنز به نقره ارتقا داد.

مصطفی ابراهیمی،‌ از دوندگان خوش آتیه‌ای است که مدت‌‌ها به دنبال حضور در یک میدان برون‌مرزی بود. او توانست در دوی ۸۰۰ متر به مدال برنز برسد و با رکورد ملی که جابه‌جا نمود، امیدهای بیشتری را برانگیخت.

یکی از نکات قابل تامل پیکارها این بود که مریم طوسی و سجاد هاشمی آهنگری، رکوردداران دوی ۴۰۰ متر با ارتکاب خطای خط در دور مقدماتی از رقابت‌‌ها کنار رفتند و مهدی زمانی که در دوره گذشته به مدال طلا دست یافته بود، به عنوان تنها نماینده ایران راهی مرحله نیمه‌نهایی شد، اما شوربختانه قهرمان دوره قبل در این دوره حتی به فینال نرسید.

لیلا رجبی، ورزشکار المپیکی ایران در فاصله شش ماه تا المپیک در یک میدان آسیایی ضعیف‌تر از انتظار ظاهر شد و عملکرد قابل قبولی نداشت.

نگاهی به سایت کنفدراسیون دوومیدانی آسیا نشان می‌‌دهد، در دوی ۴ در ۴۰۰ متر امدادی مردان فقط دو تیم قطر و ایران حضور داشتند. به هر روی اگر ایران از مدال طلا باز می‌‌ماند،‌ روی سکوی دوم قرار می‌‌گرفت و قطعا یک مدال نقره اتفاقی در انتظارش بود.

از طرفی در دوی ۴ در ۴۰۰ متر بانوان نیز سه تیم حضور داشتند. سپیده توکلی که فقط در مواد پنجگانه و ارتفاع حاضر می‌‌شد، خود را به ترکیب سه دونده دیگر رساند تا بتوانند یک مدال اتفاقی دیگر را برای دوومیدانی ایران به ارمغان بیاورند.

در این ماده، مریم طوسی و فرزانه فصیحی حضور داشتند، اما نکته جالب توجه، حضور الناز کمپانی بود. کمپانی رکورددار دوی با مانع ایران چندی پیش تصمیم گرفت ماده رقابتی خود را تغییر دهد. وی تمرینات خود را به صورت حرفه‌ای در ماده هفتگانه (پنجگانه داخل سالن) دنبال نمود، اما در این رقابت‌‌ها باز هم در دوی ۶۰ متر با مانع حاضر شد و با وجود نگرفتن نتیجه لازم، در ترکیب دوی ۴ در ۴۰۰ متر امدادی قرار گرفت.

مهیار آذر

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۵ February 2016 | 11:15 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 12
  • ۰۶ اسفند ۹۴
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما