گدای پریشان سارق حرفه ای از آب درآمد

مرد متکدی که با مراجعه به منازل شهروندان فردیس کرج ، از غفلت صاحبخانه ها استفاده و وسایل قیمتی آنها را سرقت می کرد ، دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، مردی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ کرج تماس گرفت و از سرقت شدن وسایل قیمتی منزلش خبر داد. به دنبال این تماس ، ماموران کلانتری ۲۳ فردیس برای بررسی از محل سرقت به منزل مرد شاکی اعزام شدند و پی بردند که چند ساعت پیش مرد متکدی آخرین فردی بوده که به آنجا مراجعه کرده است.
با کشف سرنخ ، این فرضیه که مرد متکدی از منزل شاکی سرقت کرده قوت گرفت و او در یک عملیات ضربتی یک خیابان پایین تر از محل سرقت شناسایی و دستگیر شد.با انتقال مرد سارق به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی کرج ، تحقیقات پلیسی از وی آغاز شد و او ۲ روز پیش ، راز سرقتهایش را فاش کرد. مرد سارق به نام رضا گفت : به عنوان متکدی به منزل شهروندان محله فردیس می رفتم و وقتی مطمئن می شدم صاحبخانه در منزل حضور ندارد ، پول نقد ، جواهرات و وسایل قیمتی آنها را به سرقت می بردم و به قیمت پایین تر به فروش می رساندم.
بنا بر این گزارش ، مرد سارق در ادامه تحقیقات پلیسی به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کرد. تحقیقات تکمیلی درباره سایر سرقتهای وی ادامه دارد.