محصولات دانلودی

گرفتن شماره تلفن با اشاره در هوا

با فن‌آوری طراحی شده در دانشگاه توکیو که امکان می‌دهد تلفن یا دستگاه موبایل را بدون حرکت یک انگشت به عمل واداشت، رابط کاربری تشخیص اشارات برای تلفن‌های همراه به تحقق یافتن نزدیک‌تر شد.


به گزارش سرویس ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محققان در آزمایشگاه ایشیکاوا کومورو رابط کاربری وارد سازی اطلاعات به‌صورت بصری را برای دستگاه‌های موبایل ایجاد کردند که با استفاده از آن کاربران می‌توانند با حرکت انگشت در هوا به تایپ کلمات در گوشی بپردازند.


این سیستم برخلاف رابط‌های اشاره‌ای مانند حس ششم ساخت موسسه MIT نیاز به نشانه‌گذاری انگشت برای دنبال کردن اشارات ندارد.


دوربین پرسرعتی که با سرعت ۱۵۴ فریم در ثانیه کار می‌کند و در دستگاه جاسازی شده، حرکات انگشت را به‌صورت سه بعدی دنبال می‌کند، در حالی که یک فیلتر تناوب اشاره‌های کلیک را جدا می‌کند.


کاربران می‌توانند با کلیک برروی یک کی‌بورد مجازی که در صفحه نمایش داده می‌شود، تایپ کنند که به‌نظر می‌رسد بسیار کندتر از تایپ برروی کی‌بورد تلفن همراه باشد اما سریع‌تر از شیوه قدیمی انتخاب حروف در صفحه‌کلید شماره‌یی است.


این سیستم در حال حاضر تنها می‌تواند حرکت یک انگشت را دنبال کند اما دنبال کردن حرکت پنج انگشت نیز از نظر تئوری ممکن است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 1,029
  • ۱۷ دی ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما