گروگانگیری کودک خردسال به قصد آزار به مادر

زنی که از سوی همسر صیغه‌ای دوستش و یکی از بستگان او مورد تعدی قرار گرفته بود، با حضور در دادسرای جنایی شکایت کرد. بازپرس حسین اصغرزاده با اشاره به این خبر به «جام‌جم» گفت: با پرونده‌ای که از کلانتری ۱۴۱ به دادسرای جنایی تهران ارسال شد ، زن شاکی با حضور در شعبه دوم بازپرسی دادسرای جنایی از ۲ مرد که او را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند ، شکایت کرد.زن جوان در اظهاراتش گفت: از چندی پیش با زنی به نام ثریا دوست بودم تا این که او مقداری پول از من قرض گرفت. با این که چند بار طلبم را از او خواستم، اما از پرداخت بدهی خود، طفره می‌رفت.


زن جوان در دام‌


شاکی افزود: من برای دریافت پولم مدام با دوستم در تماس بودم تا این که در آخرین تماس او از من خواست تا به خانه‌اش در غرب تهران بروم و پول خود را دریافت کنم و زمانی که به اتفاق فرزند خردسالم به خانه دوستم رفتم، از سوی ۲ مرد که در خانه او حضور داشتند، مورد حمله قرار گرفتم و آنها با به گروگان گرفتن فرزند خردسالم، تهدید کردند در صورتی که به درخواست شیطانی آنها پاسخ مثبت ندهم، فرزند خردسالم را مورد آزار و اذیت جنسی قرار خواهند داد.

شاکی افزود: به دنبال این درخواست، التماس ‌من برای فرار از دامی که در آن گرفتار شده بودم، بی‌نتیجه ماند و آنها با زور مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و از اعمال پلید و حیوانی خود فیلم تهیه کردند.

شاکی اضافه کرد: آنها مرا تهدید کردند در صورتی که قصد شکایت علیه آنها را داشته باشم، فیلم‌های تهیه شده را در محل سکونتم پخش خواهند کرد.


دستور دستگیری‌


بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی افزود: پس از این شکایت موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و در اولین اقدام صاحبخانه یعنی همان زنی که دوست شاکی بود، دستگیر و تحقیق از وی آغاز شد. این زن در تحقیقات مقدماتی اعتراف کرد ۲ مردی که دوست او را مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند، از بستگان او هستند و یکی از آنها شوهر صیغه‌ای او بوده است. به دنبال این اعترافات، بلافاصله دستور دستگیری ۲ مرد متجاوز صادر و یکی از آنها در تهران و دیگر متهم پرونده در ایلام دستگیر و به تهران منتقل شد.


اعتراف‌


بازپرس دادسرای جنایی افزود: با تحقیق از هر ۲ متهم، آنها اعتراف کردند از سوی زن صاحبخانه به این محل دعوت شده و سپس زن شاکی را مورد آزار قرار داده‌اند و برای ترساندن او به دروغ عنوان کرده‌اند، از وی فیلم تهیه کرده‌اند.
اصغرزاده افزود: با ثبت این اعترافات، هر ۳ متهم با صدور قرار بازداشت موقت برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند تا در این خصوص تحقیقات تکمیلی انجام شود.

بازپرس جنایی افزود: با توجه به نوع جرم این تبهکاران، در حال حاضر چندین اتهام متوجه آنهاست که در این ارتباط دستور بررسی سوابق آنها صادر شده است. اصغرزاده اضافه کرد: این پرونده پس از پایان تحقیقات به دادگاه کیفری استان تهران ارسال خواهد شد تا متهمان، محاکمه و حکم مجازات آنها صادر شود.