«گرگها» از چهره واقعی منافقان پرده برمی‌دارد

مستند «گرگ‌ها» با هدف پرده برداشتن از حقایق جنگ ایران و عراق و نمایش چهره واقعی منافقان به ویژه برای نسل جوان، از شبکه یک و سه سیما پخش می‌شود.به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این مستند به مدت یک هفته با پخش قسمت‌هایی، در شبکه‌های تلویزیونی تبلیغ شد و سرانجام از دور روز پیش بر روی آنتن رفت.


مستند «گرگ‌ها» اطلاعاتی را که از طریق دوربین مخفی سازمان اطلاعات و امنیت عراق ضبط شده است، به تصویر می‌کشد و طی آن تمام دیدارهای مسعود رجوی و برخی دیگر از اعضای این گروهک با مقامات عراقی را در سال ۶۰ و بعد از آن فاش می‌کند.


این مستند هم‌چنین تصاویری از رد و بدل پول‌هایی که منافقین بابت فروش اطلاعات مخفی ایران به عراقی ها دریافت کرده‌اند نیز به نمایش می‌گذارد.


بخشی از این تصاویر مربوط به جلسه‌ی مخفی سرکردگان منافقین با سازمان اطلاعات عراق در سال ۵۹ است که از راه‌های نفوذ به ایران برای جنگ می‌گویند.


فاش کردن ارتباط منافقان با صدام، معمالات قاچاق نفت، فروش اطلاعات مخفی ایران به مقامات عراقی در طول جنگ و هم‌چنین مسائل ضداخلاقی از دیگر موضوعات مستند «گرگ‌ها» است.


مستند «گرگ‌ها» در قالب ۴ قسمت ۳۰ الی ۳۵ دقیقه ساخته شده است و تا کنون دو قسمت از آن از تلویزیون پخش شده است. این مستند هر شب ساعت ۲۲ از شبکه اول پخش و فردای همان روز در شبکه سه سیما تکرار می‌شود.