گزارش تصویری از عملیات تازه پلیس علیه موادفروشان


 
images/20071110/pol.jpg
 
جام جم آنلاین: ماموران یگان‌های امداد، پلیس آگاهی، پلیس امنیت و پلیس مبارزه با مواد مخدر از ساعت ۲۳ شب گذشته تا صبح دستگیری گسترده فروشندگان مواد مخدر را انجام دادند.
به گزارش خبرگزاری فارس که همراه عوامل یگان امداد پلیس تهران در اجرای طرح حضور داشت ماموران یگان امداد پلیس تحت سرپرستی سردار محمودی فرمانده یگان از ساعت ۲۳ شب کار دستگیری فروشندگان مواد مخدر را آغاز کردند.

ماموران در اولین اقدام خود در منطقه چهار راه سیروس منزل یکی از فروشندگان مواد مخدر را تحت محاصره قرار دادند و وارد منزل وی شدند.
فرد مجرم قبل از حضور ماموران از منزل خارج شده بود. بنابراین در بازرسی از منزل وی مقدار یک کیلوگرم تریاک و پول نقد حاصل از فروش مواد مخدر کشف و ضبط شد.

خانه دوم شناسایی شده توسط ماموران نیز در همین محله تهران بود که باز ماموران با محاصره آن و ورود به منزل، فرد مواد فروش را که در حال استعمال مواد مخدر نیز بود، دستگیر کردند.

در بازرسی از منزل این فرد مقداری انواع مواد مخدر، ترازو جهت توزیع مواد و مقداری فشنگ جنگی و تعدادی سلاح سرد کشف و ضبط شد.
ماموران یگان‌های امداد که به صورت جداگانه برای دستگیری مواد فروشان اقدام کرده بودند در ساعت ۳ بامداد در پایگاه هفتم پلیس اطلاعات و امنیت حضور یافته و کلیه متهمان دستگیر شده در این محل مورد بازجویی قرار گرفتند.

در میان دستگیر شدگان چند تن از فروشندگان عمده مواد مخدر که سابقه شرارت و قمه کشی نیز داشتند بنام‌های محسن معروف به محسن گرگی و حیدر معروف به گربه نیز به همراه مواد مخدر و مقدار زیادی سلاح سرد حضور داشتند.
یکی از فروشندگان عمده مواد مخدر در منطقه خیابان ۱۷ شهریور تهران به نام مسعود نیز توسط ماموران پلیس امداد دستگیر و به پایگاه هفتم پلیس امنیت تهران انتقال یافت.

از این فرد علاوه بر کشف مقداری مواد مخدر یک قبضه اسلحه، تعداد زیادی فشنگ و ادوات و آلات استعمال مواد مخدر شیشه، کتاب‌های عتیقه خطی و ۹ گوشی تلفن همراه به همراه خط آن کشف و ضبط شد.

سردار محمودی، رئیس یگان امداد پلیس تهران در مقر پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس تعداد دستگیر شدگان تا ساعت ۳ بامداد توسط یگان امداد را ۱۰۵ نفر ذکر کرد و گفت: تاکنون ۳.۵ کیلو تریاک، ۸ میلیون پول نقد ناشی از فروش مواد مخدر از قاچاقچی کشف شده است.
وی ادامه داد: اجرای عملیات دستگیری فروشندگان مواد مخدر همچنان ادامه خواهد داشت.

هنگام دستگیری فروشندگان مواد مخدر در محلات تهران، تعدادی از ساکنان محل‌هایی که افراد مجرم آن توسط پلیس به جرم فروش مواد مخدر دستگیر می‌شدند از اقدام پلیس در دستگیری این افراد ابراز رضایت کرده و تداوم اجرای این طرح‌ها و برخورد قاطعانه با این افراد را خواستار شدند.

ماموران پلیس تا ساعت ۶ صبح به صورت جداگانه و تحت نظارت فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ عملیات‌های مختلفی را در نقاط مختلف تهران انجام دادند و متهمان نیز به پایگاه‌های مختلف پلیس انتقال داده شدند.