آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

گزارش تعرض به سفارت عربستان تحویل مقامات شد

[ad_1]

معاون امنیتی وزیر کشور با بیان اینکه امروز گزارش بررسی‌ها درباره موضوع سفارت عربستان را به مقامات مسئول ارائه کردیم، گفت: ۱۵۴ نفر در خصوص این موضوع دستگیر و احضار شدند.

خبرگزاری فارس: حسین ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور با اشاره به بررسی موضوع حمله به سفارت عربستان اظهار داشت‌: نتیجه بررسی‌ها را امروز به مقامات مسئول گزارش کردیم.

وی تصریح کرد: افرادی که هم در کرج و هم در تهران تشکل‌هایی را داشتند، در این قضیه تحت تاثیر احساسات قرار گرفتند و متأسفانه از آن نقطه مناسبی که باید در حد بیان احساسات باشد فراتر رفته و به سفارت عربستان تعرض کردند که شناسایی شده‌اند.

معاون امنیتی وزیر کشور با بیان اینکه تعدادی از این افراد دستگیر و تحویل دادستانی شدند، اظهار داشت: برخی دیگر نیز در بازداشت هستند و تعدادی هم تحت تعقیب قرار دارند که قطعاً‌ آنها هم احضار و یا جلب خواهند شد و ما پرونده را تا آخر دنبال خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا عربستان نیز در پشت این قضیه قرار داشته است یا خیر، افزود: تا این لحظه دلیل و مدرکی دال بر اینکه خود عربستان پشت قضیه باشد نداریم اما احتمالاتی را دادیم که باید دستگاه‌های اطلاعاتی و نهایتاً جامعه اطلاعاتی بررسی کنند و اگر چنانچه مدرک و سندی به دست آید بحث بعدی خواهد بود اما تا این لحظه خیر.

ذوالفقاری در پاسخ به این سوال ک تاکنون چند نفر در این رابطه دستگیر شده‌اند، افزود: حدود  ۱۵۴ نفر دستگیر و احضار شدند و تعدادی هم در بازداشت هستند.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۹ January 2016 | 3:36 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

[ad_2]